Durup bekleyip başlamak ilişki sırasında kadına olumsuz bir etkisi olur mu?

Soru

Erken boşalmamak için dur-başla taktiğini yapıyorum bu nedenle 15 saniye içerde kalıyorum 5 saniye ise bekliyorum bunun kadına cinselik anlamında olumsuz bir etkisi olur mu?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  Erken boşalma problemleri için kadınla birlikte olmakla beraber, bireyselde bazı taktikler var. Bunları araştırmanızı tavsiye ederim. Diğer bir tavsiyem iste, ilişkiye başlamadan önce mastürbasyon yapmanız. İlişki öncesi mastürbasyon yaparak daha başlamadan ön boşalım sağlamış olursunuz. Sonrasında hadi hemen gol atalım merakına kapılmamanızı öneririm. Kendi sahanızda top çevirin, orta kısımlarda paslaşmalar yapın, karşı ataklarda bulunun, bırakın karşı takım size hücum etsin. Demem o ki ön sevişmeyi uzun tutun. 90+ da attığınız gol, gol sayılmıyor mu? 🙂 Bu şekilde devam ederek sorunu çözebileceğinizi düşünüyorum. He unutmadan ön sevişme sadece öpüşmek değildir. Biraz erotik film izleyerek bence daha renkli ve uzun ilişkiler yaşayabilirsiniz.

  • 2

   Eyvallah usta dediklerini dikkatte alacağım bu arada son gol örneği efsaneydi bir an kendimi fatih terim zannetim.

 2. 4

  merhaba, cinsellik yada seks yapmak kazan kazan durumuna, yada erkeklerin daha iyi anlayacağı tabirle mangal yakıp bir şeyler pişirmeye benzer. uyguladığınız taktik güzel, kendinizi kontrol etmeye çabalıyorsunuz tabi bu süre ayarlamasını iyi yapmanız gerekli yoksa bu sefer siz geç boşalayım derken kadının heyecanı kaçabilir. mangalı yakarken yellemek, közleşmeye başladımı yavaş yellemek lazım çünkü köz geçip gitmesin, yani yavaş başlayıp bayana zaman kazandırın, yavaşlayın yoksa boşalırsınız. eğer közü çok yavaş yellerseniz bu sefer köz kararmaya alevi ısısı düşmeye başlar. kadında aynen böyle olur, eğer çok fazla ara veri bekleme yaparsanız kadının cinsel ateşi sönmeye soğumaya başlar. o sebeple bu dengeyi çok iyi kurun ne çok hızlı gidin nede çok ara verip heyecanı kaçırın. lakin penisinizi kullanamıyorsanız eliniz var, yedek olarak dinlendiğiniz beklediğiniz zamanlarda belli etmeden kadını uyarmak için ellerinizi kullanın bu sayede zaman kazanabilirsiniz. yani bir nevi mangalı illa yelpaze ile yellemek zorunda değilsiniz, arada gazete de kullansanız olur 🙂 (nereden aklımıza geldi yahu bu mangal benzetmesi, şimdi gelde mangal yapma)

 3. 3

  Teşekkürler hocam örneklere koptum efsane ya bu mangal işi aklıma yattı bu gurup komple mangal yapmaya gidiyoruz.

Bir cevap bırakın