sevgilim popoma parmak sokuyor

Soru

ben 26 yaşında bir erkeğim. sevgilimle seks yaparken yada sevişirken popomla oynuyor, başlarda garip itici gelmişti şimdilerde ise bu yaptığı hoşuma gitmeye hatta zevkli gelmeye başladı. oral yaparken, penisimle oynarken, ben onun içindeyken yada beni boşaltırken 2-3 parmağını kremleyip anüsüme sokuyor. bu şekilde beni uyarması iyiden iyiye hoşuma gitmeye başladı. bazen yapmıyor bırakıyor, bende at elini arkaya boş durma diyorum. bi yandan hoşuma giderken diğer yandan korkmaya endişe etmeye başladım, acaba gay mı oluyorum, iyice alışıp bide pasif olmak ister miyim diye düşünceler dolaşıyor kafamda ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  fazla alıştırma bence dediğin gibi durum pek iyiye gitmiyor. bu iş parmakla başlar sonra daha fazlasını istersin. sağlık açısından da sakıncalı olabilir. dikkatli olmalısın

 2. 4

  zevk meselesi sonuçta. nesıl yaparsanız nasıl alışırsanız öyle gider, lakin alışkanlık kötü şey, bi kere başladınızmı sürekli daha fazlasını ister tatmin olmaz bir adım ileriye taşırsınız. yain korktuğunuz o pasif olma düşüncesi sonunda bir gün normal gelmeye başlar ve birilerini aramaya koyulabilirsiniz. eğer dozu arttırmadan aynı düzlemde kalabiliyorsanız ne güzel.

 3. 6

  iki parmakla hiç kimse erkekliğinden bişey kaybetmez arkadaşlar. sevişme sırasında saç çekme, çığlık atma, şaplak atma, anüse parmak sokma vs durumlar sadece anlık hazzı arttırır daha da ileri gitmez yani. anlık olarak zevk alıyorsanız anı yaşamaya devam edin bence sorun olacağını düşünmüyorum.

 4. 3

  kanka dikkatli ol deler seni baktın çok elliyor kaç gitsin, sonra adın gayaya çıkar.. 🙂

 5. 4

  olay prostat uyarımına gitmiş. tabi anüse dokunulması uyarılmasıda size kayif vermiş belli ki. işin kötü yanı alışmak, işte sizde endişe etmeniz gereken sorun bu. şimdi budan zevk alıyorsunuz, hatta dediğiniz gibi parmaklamayınca havaya giremiyorsunuz, gelecekte bu istek daha çok artacaktır. aynen olay başka yerlere de gidebilir olası durum.

 6. 3

  anüsten münasebet her zaman tehlikelidir. o yüzden her açıdan hesap kitap yapıp iki kere düşünün. bence sevgiliniz sadece popo ya da testis masajı yapsa daha iyi olur.

Bir cevap bırakın