kışın mı yoksa yazın mı daha çok seks yapıyorsunuz

Soru

havalar soğuk olunca bende isteksizlik oluyor sevgilim de söyleniyor yaz kış ne fark eder havanın cinsellikle ne ilgisi var diyor ona bakarsan yazında sıcak olyor terliyoruz mayışıyoruz al sana bir bahane daha diyor ben buna pek katılmıyorum kışın soğuktan mı duş almaktan mı yoksa hormonlarım mı azalıyor neden bilmiyorum kışın biraz daha isteksizim sizdede böyle bir durum var mı

Cevaplar ( 17 )

 1. 3

  Fark edebilir ama ev ortamiysa eğer bunun cokda fark edecegini sanmam sonucta hayvan degiliz kis yas ortamimiz hemen hemen ayni. Kisin sicak yazin serinlik yapıyoruz ortam iyi yani. Disarda arabada falan olursa fark eder soguk insanin cinsel istegini bastirabilir.

 2. 10

  odanıza klima taktırın yazın soğuğa kışın sıcağa ayarlayın tavşanlar gibi her canınız istediğinde sevişin 🙂 olmaz mı

 3. 7

  yazın tabiki insanın soğukta şeyi donuyor, hadi aslanım çık ordan diyorum nazlanıyor üşüyormuş 🙂

 4. 3

  merhaba, sevgiliniz sanki biraz fazla söyleniyor. insan kimi dönemlerde daha aktif olabildiği gibi kimi zamanda daha pasif olabilir. cinsellik hep aynı düzlemde tam gaz gitmez. inişli çıkışlı yollarda dura kalka farklı tempo ile ilerler. zaten olaya da heyecan katan bazen budur. diyelim ki sürekli hep azgın olsak seks yapsak bir süre sonra sıkılır seksten zevk almayız, bazen her şey durulur cinsel istek ve eylem azalır, böyle bir durumda ilerleyen zamanda cinsellik bir tarla gibi kendini nadas bırakır. sonrasında tekrar cinselliğe dönüş bireyleri heyecanlandırır. bu sayede bir öyle bir böyle cinsellik ve ilişkiler ayakta tutulur. hem siz hem de sevgiliniz biraz daha sakin davransın, böylece heyecanınız kaçmasın, yine ateşli çılgın deneyimler olacaktır, rahat olun, mutluluğunuza gölge düşürmeyin.

 5. 5

  kışın soğuk olduğu için insan yanındaki insana sokulup uyumak istiyor erkek kadınnın beline arkadan sarıldığında erkek ister istemez etkilenir penisi uyarılır o yüzden erkekler kışın daha çok seks yapmak ister.

 6. 2

  havalar soğuk olunca cinsellik biraz erteleniyor, aslında bence bu durumun mevsimlerle ilgisi var. çünkü araştırmalarlada kanıtlanmış kış döneminde hormonlarda azalma oluyor haliyle cinsel istekte o kadar çok olmuyor. birde sizin dediğini gibi cinsellik soğukta o kadar heyecanlı olmuyor. @erotic-girl merhaba, bu arada farkettim de gerçek adını bilmiyoruz 🙂

 7. 4

  Bana kalsa yaz kış farketmezde eşim çok isteksiz anlamıyorum penis elimde oynuyorum öyle

 8. 8

  penis kalktıktan sonra fark etmez yazı kışıda yalnız kışın soğuk diye çalım atmaya çalışıyor eşim köyde yaşıyoruz banyo soğuk diye

 9. 5

  Libido mevsim dinlemez , yerine göre yapiyoruz. Spor ve sağlıklı beslenmeyle hormonlar tavan zaten 😄

 10. 7

  Kışş tabi ki sıcaklığı hissetmek ve kışın aşk ve seks ayıdır bence

 11. 2

  Her mevsim güzel de . Ben kışçıyım kışın daha çok sevişirim. Vücut ısım aşırı yüksek olduğundan üşümüyorum cinselligime engel bir durumda olmuyor. Hatta hatun daha çok sokuluyor benim ısımla ısınıyor desem abartmış olmam. Bu da beni daha çok isterikli biri yapıyor. Burçlarla alakası var mı bilmem ama oğlak burcuyum kışı çok severim .

 12. 7

  Her mevsim çok güzel olur ama yazları sıcak havada daha bir güzel olur bencede

 13. 2

  bekarım. fırsat yok malesef insan istiyor ama olmuyor. içime ata ata şiştim

 14. 3

  selamm kullanilmis kulot satiyor musunuz ? ozellikle g string veya string 3 veya 4 gun giyilmis olarak ?

 15. 2

  yaz kış farketmez zevki yaşamak isteyen her an yapabilir. şahsen istediğimde partnerime bunu açık açık belirtiyorum.

 16. 2

  kış aylarında daha güzel oluyor.. ben normalde kolay kolay üşümem.. yaz aylarında da sıcaktan bunalırım. üzerine bir de ilişkiye girersem yanarım ateş basar.. dolayısı ile yazın yaptığımda yangın oluyor.. ama kışın ortam serin oluyor ve sıcaklığımı alıyor.. daha zevkli oluyor benim için.

 17. 3

  ev ortamında çok fark etmiyor ama kışın dış fantaziler azaldığı için etkileri olabilir belki

Bir cevap bırakın