cinsel oyuncak kullanımıyla oluşan anal deformasyon

Soru

Arkadaşlar herkese iyi geceler sürekli buraya girip girip yorumlara sorulara bakıyordum merak ettiklerime ilk sorumu sormak bugüneymiş ; 25 yasında cdyim bu güne kadar herhangi bir erkekle ilişkim olmadı , anal denemelerine 18-19 yasında başladım tabi ki parmak kullanarak , sonrasında 4-5 cmlik anal pluglardan kullandım , sonrasında 8-10 cm ince dildolardan kullanmaya başladım son olarak 17 cm dildo kullanıyorum ince tabi ki , anüsümde belli olur mu bir sıkıntı yaratır mı herhangi bir kaçırma durumu yok baktığım zamanda büyümüş veya açılmış gibi gelmiyor fotolarımı kıyasladım ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  Ne kadar ince bilemem ama bildiğim bir şey var ki o da anal seks yapmış kadınları anlayabildiğim… Varın gerisini siz hesap edin

  • 3

   Nasıl anlıyorsunuz acaba bizede biraz bilgi verir misiniz, dıs kıvrımlardan mı alabildiği seviyeden mi genişlemesinfen mi nasıl ?

  • 6

   İster evrimsel açıdan meseleye yaklaşın ve işlevi sadece dışkılamak olarak evrimleşmiş deyin isterseniz yaratıcı onu o iş için yaratmamış deyin; meseleye hangi açıdan yaklaşırsanız yaklaşın en nihayetinde işlevi olmayan bir şekilde kullandığınızda deformasyon kaçınılmazdır. Anus çevresinde ve anuste gözle görülür deformasyon belirtileri olur. Ben özellikle renk değişiminden anlıyorum. Morarma diyemem ama kendi ten renginin dışında daha koyu bir ten rengine dönüyor anüsün bittiği yerler. Bu her insanda var ama anal seks yapanlarda çok daha belirgin. Sanırım genişletmeye çalıştıkça olan bir durum. Benimkisi amprik yüzeysel bir bilgi, adli tıp uzmanı biri olsa meseleye çok daha teknik bakacak kimbilir belki de benim söylediklerimin hatalı olduğunu tesadüfen denk getirip doğru tahmin etmiş olduğumu söyleyecektir. Sonuç olarak bunu bilmenizin size bir faydası yok. En azından ben bugüne kadar bir faydasını görmedim.

 2. 3

  Arkadaşlar konudan biraz uzak ama sormak istedim, cd olarak düzenli ilişki yaşayabileceğim birisini buldum kendisi anladığım ve hissettiğim kadarıyla deneyimli birisi, ben daha önce anal yoldan bir ilişki yaşamadım bana tavsiyeleriniz neler olur ?

  • 2

   kimin ne dediğine çok bakma, sitenin yaş ortalaması gençlerden oluşuyor. onlarda sana çok net bir çıkarım yapamazlar. bu deformasyonu çok kısa vade de anlayamazsın, açıldımı, açılmadımı, geniş mi, dar mı, resimde öyle böyle görünüyor falan hiç yorma kendini. şimdi vücudun genç ne kadar deformasyon olsada büyük oranda toparlar, asıl sorunlar yaş 50 yi geçitmi ufak ufak başlar. 60 olunca bariz sorunlar görünür, hele 70 dedimi durum daha beter. ne yazık azgınlıkla şimdi herşeyi yapıyoruz, hiç birşey dokunmuyor sanıyoruz. hastalıklar, bozukluklar, falan birikip gelecekte toplu patlıyor. pişmanlıklar peşine takılıyor ve kendine zulmetme başlıyor. geçmişin biranlık heyecanları gelecekte çok ağır bedeler ödetiyor. günümüzde kimse tavsiye almıyor, nasihat dinlemiyor, bildiğimizi okumaya devam ediyoruz, sloganda uydurmuşuz hayat benim kimse karışamaz sana ne. seçim sizin, yine sonucunda yaşanacaklarda sizin tercihiniz olacak. bu maratonda çamurlu yola girerseniz üstünüz kirlenecek belki kaybolacaksınız, temiz yolda giderseniz alnınız ak bitişe çıkacaksınız.

 3. 2

  işte duygusal erkek burada, yok yanlışmı dedim erkek ama nasıl bir erkek, tüm erkekleri birer birer kaybediyoruz, erkek erkeğe dayanışma bu olsa gerek 🙂 hayatım cdlik falan zevk fantazi haz alıyorum, üstüne strapon yaptıranlarıda sonuçta hadi oda bir zevk ve tercih. lakin bunu abartıp ters arayışlara girmek nedir. gitmeyi düşündüğün yönde her türlü pislik var, çayır çimen ağaçlar böcekler mavi gökyüzü insanın içini ısıtan güneş varken, karanlığın hastalığın pisliğin içine kanalizasyona inmenin ne kadar mantıklı bir seçim olduğunu hiç düşündünüzmü. bence düşüncelerinizi gözden geçirin.

Bir cevap bırakın