cinsel gücü arttırıcı ilaç veya macun kullanmak işe yarar mı

Soru

slm son zamanlarda ilerleyen yaş ile birlikte kendimde cinsel performans düşüklüğü olduğunu düşünüyorum bu yüzden cinsel güç arttırıcı birşeyler kullansam diye düşünüyorum ancak kararsızım internette kimi sitelerde macun gibi ürünler varken kimi sitelerde cinsel hap öneriyorlar 47 yaşında birisi için hangisini kullanmak daha doğru olur. herhangi bir sağlık problemim yok ayrıca daha önce hiç böyle bir şey kullanmadım ilk olacak teşekürler

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    selamlar, internet dünyası çok büyük ve çök karmaşık. ne kadar çok buraya bakarsanız bakın hiç bir zaman doğru net bir fikre sahip olamazsınız. çünkü bu tip ortamlarda fikir çokluğu her zaman kafa karıştırıcıdır. birileri öyle derken bir başkaları böyle diyebilir. bu noktada aslı sizin yakın olduğunuz içinizden geçen karar nedir ve bu kararınız sizi nasıl etkiler buna göre düşünüp seçip yapmanız her zaman faydanıza olacaktır. tüm seçimlerde bundan hareketle yola çıkarsanız kafanız karışmaz. gelelim tercih edemediğiniz konuya. evet hayatta yaşadıkça yaşlandıkça bir performans düşüşü hissederiz. bu hayatın akışı içinde normaldir. bazen biraz ufak destekler almakta sakınca olmayabilir. lakin alacağımız bu desteğinde bir orantısı olmalıdır. çok sağlam bir ürün alıp genç 20’li yaşlardaki gibi olmayı beklemek bir hata olur, bu tip bir ürünü hem bünyemize çok ağır gelir, hem de bu kadar performansı kaldıramaz, üstelik kendimize zararda vermiş oluruz. bu noktada daha doğal bitkisel tarzda destekleyici ürünlerle ilk etapta başlamak mantıklı olacaktır. macun benzeri takviyeler bu iş için idealdir. tamam baktık gördük yetersiz geliyor o halde belki haplara da başvurabiliriz. tabi hapları ölüsüz abartı kullanmaktan da kaçınmalıyız. ayrıca doğru dozda, doğru şekilde ve doğru zamanlarda kullanmaya da dikkat etmeliyiz. tüm bu bilgiler ışığında sanıyoruz ki fikirleriniz biraz daha netleşecektir.

  2. 5

    Ceviz ve bal yiyin. Sigara kullanıyorsanız bırakın. Kısaca sağlıklı beslenin ve spor yapın. 47 yaş bu gibi ürünlerle dolandırılmak için erken 🙂 ilerleyen yaşlarda da üroloğa giderek çözüm arayabilirsiniz.

Bir cevap bırakın