Cinsel güç arttırıcı macunlar ne kadar etkili

Soru

Merhaba 56 yaşında bir erkeğim. Bende yaştan dolayı yatakta sevişirken bu takım ufak tefek petformansta aksaklıklar oluyor. Bu yüzden bir arkadaşım bana macunların etkili olduğunu söyledi. Macunlar ne kadar etkili ve yan etkisi var mıdır.

Cevaplar ( 3 )

 1. 3

  merhaba, bu yaşta performans sorunları olması normal, belki dediğiniz gibi çok ihtiyaç olursa dışarıdan ekstra takviyede alabilirsiniz. arkadaş önerisine göre ürün almayı tercih eden bir toplumuz, lakin arkadaşınıza iyi gelen size iyi gelmeyebilir. bazen macun benzeri ürünlerin içindeki katkı maddelerini göz ardı ediyoruz. şekerli şeylerse diyabetiniz varsa size sorun yaşatabilir. bazı bitkiler yine karaciğer sorunlarınız varsa sorun çıkarabildiği gibi yine macun içindeki bazı bitkiler mide rahatsızlığı olanlara hiç iyi gelmeyebilir. tabi birde bazı çakma diye tabir edilen ürünler var. sahte içinde glikoz ile nane kekik epimedyum ezmesi benzeri bir şeyler karıştırıp satıyorlar onlar hiç bir işe yaramaz, ancak cebinize zararı dokunur. bilinen güvenilen markaları yada güvenilir firmaları tercih etmek lazım. içinde sadece bitkisel mi başka içinde kimyasal etken madde var mı, bu maddelere bir hassasiyetiniz var mı. aynı şekilde içinde bulunan bitkilere hassasiyetiniz var mı. en iyisi tavsiye olarak eğer bu tip şeylere ihtiyaç olursa doktora başvurun, önereceği ürünleri kullanın. emin olamadığınız aldatmacalı ürünlere kanmayın.

 2. 2

  epimedyumlu macun diye bir macun gördüm alanlar şöyle iyi böyle söyle uçurdu böyle kaçırdı diyerek övmüşler de övmüşler bunların bot olma olasılığı da var tabi ama hiç ise yaramasa satamazdı da diyorum. h. bur..da da satılıyordu. kullananlar var mi varsa aydınlatın lütfen ?

  • 2

   efendim, bu macunların hepsi kimyasal, işe yarıyor çünkü içinde bildiğin vigra tozu var. git eczaneden al mavi haplardan istediğin gibi kullan. macun diye aldanma, hatta yakında hepsini toplatırlar piyasadan çünkü adamlar abarttı, farklı etken maddeli kimyasal ilaçları karıştırıp bir arada macunun içine koyuyorlar, direk kalp krizi riski. önce birkaç kişi ölecek ondan sonra toplatırlar. yoksa içinde kimyasal etken olmayan macunlar hiç bir işe yaramıyor. zamanında o yolları çoktan geçtik, hepsini denedik, artık kullanamıyorum çünkü midedemi mahvetti, şimdi artık mide ülseri oldu.

Bir cevap bırakın