cinsel gücü arttıracak gıdalar nelerdir ne yemeliyim ?

Soru

40 yaşında uzun süredir sertleşme sorunları yaşayan bir adamım. kimyasal diye tabir edilen ilaçlardan kullanmak istemiyorum. cinsel olarak faydalı olan gerçekten iyi gelebilecek yiyecekler nelerdir, işe yarar mı yoksa o malum haplara mı yönelmek gerek ?

yanıtlandı
2 sene2 Cevap1455 defa okundu
  • 15

Cevaplar ( 2 )

  1. cinsel isteği arttırıcı etkisi olan maddelerin gen adı afrodizyaktır. yediğimiz içtiğimiz tükettiğimiz her gıdanın vücudumuzun işleyişine etkisi vardır. ancak bazı besinler vitamin mineral öğeler biraz daha yoğun şekilde beyin ve vücut kimyasına etki eder. dolayısı ile ilgili bölgelerin tetiklenmesi ile vücudun enerjisi, stres, heyecan, libido üzerinde etki oluşturduğu için cinsel isteğin artmasına yada tetiklenmesine yardımcı olabilir. ancak hiç biri tek başına etkili değildir. sadece dışarıdan takviye almakla bir şey olmasını beklemek yanlış olur. şöyle örnekleyelim sporcuların kullandığı takviyeleri kullanın yan gelip yatın. bakın bakalım yıllardır spor salonlarında çalışan kişiler gibi kaslı olabiliyor musunuz. cevabınız hayır değil mi. tabi ki. o halde cinsellikte de aynı şeyi beklemeyin çaba göstermeden cinsel yakınlık, aktivite, erotizm ve cinsel oyunların heyecanların olmasıyla cinsel istek ve beceri artar. kullanılmayan organ zayıf güçsüz kalır.

  2. panpa ortaya karışık atom çerez yaptır. bide bak aktarlarda performans macunu var. adını hatırlamıyorum ama güzel iş görüyor. 2-3 tatlı kaşığı yiyorsun sabaha kadar pompa

Bir cevap bırakın