cinsel fanteziler bana saçma geliyor

Soru

merhaba 35 yaşında bir bayanım eşim ise benden 10 yaş büyük cinsel fantezileri seviyor özellikle belden bağlamalı vibratör ile pegging istiyor çift taraflı kullanılan yapay penislerle istiyor fakat ben suni penisle hiç zevk alamadığımı hissediyorum ve bana saçma geliyor kocam sırf zevk alsın mutlu olsun diye yapıyorum fakat kocamla vajinal cinsel ilişkiden inanılmaz zevk alıyorum benim gibi düşünen varmı ?

Cevaplar ( 7 )

  1. bu tip düşünmeniz normal fantaziler herkes için aynı olmaz, kim çok sever, kimi nefret eder, kimi ortadadır ne sever ne nefret eder. bazı durumlarda karşılıklı empati yapmak ve bir birine hoş görü göstererek bazı sınırlarımızı esnetip bir birimizi mutlu etmek için çaba göstermeliyiz bence.

  2. Herkesin cinsellik olgusu ve tanımlaması farklı. İki taraf karşıdaki insana haz verecek şekilde partnerlerinin haz, zevk aldığı şeyi yaptığı sürece bence bi sorun yok. Evet tabiki ama yapay bi plastikle gerçek bi penis arasında tabiki fark var. Biri kanlı ve canlı biri suni.

  3. cinsel fanteziler candır kandır ilişkinin lokomotifidir hele ki eşiniz gibi bende strapon olayını bende denemek istiyorum

  4. Üzme adamı devam et vajinal birleşmenide yap zevkini de al bir dahamı gelecek dünyaya

  5. fantazi deyince bazıları uçmayı bekliyor ama hiçte öyle umduğumuz gibi olmaz. biri için fantazi olan diğeri için sıkıcı bir aktivite olabilir. bir birinizi idare etmek için azıcık zorluğa katlanmak gerek, hep istediğimizi sevdiğimiz şeyi yaparak yaşamıyoruz, bazende istemediğimiz şeyleri mecburen idareten yapıyoruz. cinsellikte de aynı durum var. eğer varsa bir sıkıntı bunu partnerinizle konuşarak orta yolu bulmaya çalışın.

  6. merhaba, ortalamada aşağı yukarı herkes benzer bir yanıt vermiş, aynen onlarında dediği herkesin tercihi beklentisi farklı olabilir. çiftler bir birini idare edecek şekilde sınırlarını belirlerseler çok daha mutlu bir yaşam sürebilirler. sizin istediğinizi bir nebze eşiniz, aynı şekilde eşinizin isteğini de siz biraz yapmak için çaba göstermelisiniz. hayat müşterek herşeyi paylaşmaya özen göstermek gerek.

  7. her türlü elleme sıkma mıncıklama yalama emme, kısa etek göğüs dekolteli kıyafet falan neyse de kırbaç, yatağa bağlama, ballfisting vs bana da saçma geliyor. sana katılıyorum.

Bir cevap bırakın