sevgilimin aşırı çılgınca cinsel fantezileri var

Soru

Merhaba arkadaşlar belki birçok kadının yada erkeğin hayali çılgın şeyler yaşamak ama birçok şey bana aşırı geliyor bazen dinlemeye bile tahammül edemiyorum. şimdi detaylı anlatmak istemiyorum ama sevgilimin bolca sapıkça aşırı uç noktalarda fantezileri var. misal geçenlerde vajinama elini sokmak istedi izin vermedim o zaman zaman sen benim popoma elini sok dedi. daha çok manyakça şeyler var hepsini anlatamıyorum burdan. böyle şeyler yapmak istemiyorum o zaman ayrılalım sen kendine başka bir deli bul istediğini yap diyorum. yalvar yakar tamam ikna ediyor beni tamam abartmayacağım normal seks yaparız diyor. sekse başladık mı yine çılgın şeyler, diğer türlü zevk alamıyormuş. ne sorunu var anlamadım ? sıradan seks neyine yetmiyor ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  böyle adamlar var, muhtemelen çok porno izliyor çok mastürbasyon yapıyor, sonrada cinsel tatminsizlik yaşıyordur. bu durumu aşmak içinde seks dışı yan eylemler yaparak kendini rahatlatmaya çalışıyordur. bir adam yada bir kadın böyle şeylere alıştıysa vazgeçmesi zor, üstelik hep ayın noktada kalmaz daha fazla eylemde bulunarak sınırsız şeyler denemeye çalışır. onu dene bunu dene zevk vermedikçe olay cinsel hazdan çıkıp fetish zorlamaya dayanan bedene uygulanan acıya dayalı hazza odaklanmaya sebep olur. bir nevi zevki penisten değil vücutta acının bırkatığı hazdan almaya çalışır. orgazm olmak boşalmak onun için önemli değildir yorgun düşmesi doyum yaşamsı için yeterlidir.

 2. 2

  adam seks manyağı çıkmış. ne gördüyse denemeyi seviyor demek. haz almada sorunlar yaşıyorsa belkide bundan sebep böyle fantazilere giriyordur. cinsel anlamda başarısız erkeklerde bu tip eylemler çok görülüyor, farklı tatmin yöntemleri arıyorlar.

 3. 2

  Hahahah amma matrakmis sizide çabuk kekliyormus o zekilikvar adamda

 4. 5

  madem fantazi seviyor ne güzel işte cinsel hayatınız bolca renkli geçer hiç sıkılmaz monotonluğa düşmezsiniz, her gün yeni bir heyecan. birde bu açıdan bakın 🙂

 5. 2

  Herkesin cinsel hayatı senin gibi olmak zorunda değil. Bazı insanların farklı fantezileri olabiliyor bu durumu garip karşılamamak lazım. Karşı taraf aslında sana açılarak bu durumları belirtmiş. Karşı tarafın doyuma ulaşması için onun isteklerinin yerine gelmesi lazım yoksa o hiç bir zaman doymayacak. Sana göre bu durum çok abartı ise en kısa zamanda yollarını ayırmalısın. Yoksa ilerde senden bunları yine isticek ve sen yapmazsan başka insanlara yönelicek.

 6. 4

  Yani onun neden böyle olduğuna odaklanmak yerine bu sizi rahatsız ediyorsa yol yakınken ayrılmam gerekiyor kısmına odaklanmalısınız. Çünkü o ne kadar söz verirse versin değişmeyecek.

 7. 2

  Bir an önce ayrıl ondan derim çıldırmış gerçekten o akıllanmaz kolay kolay

Bir cevap bırakın