cim cif yaparken nasıl daha çok boşalırım

Soru

eşimle 13 yıldır evliyiz biraz yenilik yapmak istiyoruz cinsel hayatımızda farklı fantaziler deniyoruz. izlediğimiz filmlerde cimcif fantazisi ilgimizi çekiyor. geçenlerde denedik ama boşalınca çok az spermim geliyor. filmde adamlar şelale gibi boşalıyorlar. bu nasıl mümkün oluyor. birşey mi kullanıyorlar nedir ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 8

    merhaba, değişiklik konusunda kesinlikle haklısınız, yenilikler yapmak iyi fikir ve de ilişkinizi canlandırmaya faydalı olacaktır. bildiğiniz üzere cinsellik her zaman yenilikleri yeni heyecanları bekler. fantazi olarak da cimcif güzel olabilir. tabi uygulamada dikkatli olmak gerek, asıl temel nokta temizlik ve hijyen geri kalan diğer şeyleri zaten izlediğiniz benzer videolardaki gibi uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz. burada en zor rolü bayan üstleniyor, özellikle il deneme ve deneyimlerde boşalma anında garipseme ve tiksinme, ne yapıyorum ben çok iğrenç gibi düşüncelere kapılabilir normaldir. diğer meselede spermin nüfuz ettiği yerler hassasiyete sebep olabilir, gözlere kaçarsa bir süre kızarma rahatsılık bulanık görme olabilir, aynı şekilde ağıza geldiğinde yoğun yağlı olması sebebi ile bir an kişiyi öğürme konusunda zorlayabilir. her iki tarafından yapmak isteyeceği şekilde yapmak gerek zorlama ısrar tam tersi itici olumsuz etki oluşturabilir. son olarak fantazi bitiminde temizlenebilmek için yanınında yakınınızda havlu, peçete, mendil, yada benzeri ihtilaçları hazır bulundurun. asıl temizlik bol su ile yapılmalıdır. mutlaka durulayarak bolca suyla yıkayın, hasas ciltler için kullanılan ph seviyesi yüksek temizleyicilerle tahriş etmeden temizleyin. önemli dip not bazı kişilerin cildinde sperm alerjisi veya sperm hassasiyeti olabilir. bu kişilerin cildinde spermler kırmızı tahriş olmaya benzer geçici lekeler bırakabilir. bu sebeple bu kişiler spermi cildinde çok bekletmesinler. yine durulayınca bir süre sonra geçecektir. temizliğe iyi dikkat edilmeli saçlara bulaşan sperm fark edilmeyip kalabilir, tabi bu durumda çevrenizde birisi bunu görüp rezil olabilirsiniz. genelde porno oyuncuları çokça gıda takviyesi benzeri ürünler kullanırlar, sperm arttırıcı, geciktirici, ereksiyon sağlayıcı ürünleri bir arada tüketirler. tabi cim-cif benzeri video çekenler bir süre kendilerini cinsel olarak dinlendirirler ki vücutta üretilen sperm biraz birikme yapsın. tabi birde destek ürünü kullanınca sizin dediğiniz şelale gibi boşalabilirler. bazı ürünler var ancak özel mesaj atarsanız size yazabiliriz bu şekilde daha doğru olur.

  2. 3

    çok sık seks yapıyorsanız olmuyor yeerince sperm birikmiyor en iyi yöntem birkaç gün dinlenip beklemek birde ilişkide ağırdan alıp süresini olabildiğince uzatmak bu sayede daha çok sperm birikiyor tabi önce sinde gün içinde düzenli sıvı alımı önemli abartmadan sulu meyvelerden filan da tüketebilirsiniz işe yarıyor

  3. 6

    benim favorim avakado kaymak ve bal

Bir cevap bırakın