çare botoksta mı

Soru

erken boşalma sorunum var. Geçenlerde bir yerde okudum. Erken boşalma tedavisi için yeni yöntem botoks olduğu ve bu konuda başarılı olunduğu yazıyordu. Bu konuda ne düşünüyorsunuz, botoks yapmak benim gibi erken boşalmadan muzdarip erkeklere çözüm olur mu önerirmisiniz.

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    erken boşlama ile ilgili çözüm olarak neredeyse hergün yeni bir yöntem teknik çıkıyor. ama faydası beklendiği gibi olmuyor. dolayısı ile faydadan çok mali olarak külfet getiriyor. en değerli çözüm boşalma denetiminin öğrenilmesi. ancak ilerleyen yaş, yada fiziki sorunlar sebebi ile oluşan erken boşlama sorunlarında kesin kalıcı çözüm bulmak pek mümkün görünmüyor. eğer mali olarak sizi yormayacaksa deneyin aklınıda kalmasın. terapi ile bu tür teknikler birleştirilir ve birey olarak sizde bu boşlama denetimini öğrenmek için gerçekten çaba gösterirseniz, boşalma süresi konusunda belirgin bir fark görebilirsiniz. ama siz birşey yapmıyor çözüm ilaçlarda terapilerde iğeneler kremler gibi farklı uygulamalarda arıyorsanız, bunların çözmesini bekliyorsanız penisinize söz geçirmeye çaba göstermiyorsanız ne yazık hiç bir fayda göremezsizin. sadece fayda göreceğinizi sanar bol bol hayal kırıklığı yaşayarak, kendinize güveninizi kaybeder ve cinsellikten soğumaya başlarsınız.

  2. 2

    bendede aynı sorun var yaş oldu 54 bir sürü yer gezdim bir dünya para verdim, ufak tefek anlık geçici çözümler oldu ama hiç biri kalıcı iyileşme sağlamadı ne yazık. artık inanmıyorum bunlara para tuzağı. ayrıca kafayada takmıyorum ne olursa olsun, cinsellikte acele etmiyorum, zevkini çıkarmaya bakıyorum. cinselikten kasıt mesele afedersin sok çıkar değil.

Bir cevap bırakın