boşalırken yaşadığım titreme sendromu

Soru

arkadaşlar benim gibi olan var mı onu çok merak ediyorum ve bunun sebebini öğrenmek istiyorum, ben boşalırken partnerimi uyarmak zorunda kalıyorum “bak ben titriyorum korkma tamam mı ” diye buna rağmen partnerlerimden eğilip kalbimi dinlemeye çalışanlar mı dersiniz korkudan ölecek kıvama gelenler mi dersiniz. ben boşalırken bedenim eğer yatar pozisyondaysa titreşime alınmış telefon gibi titriyor ve bu 1 dakikadan fazla sürüyor ama ayakta boşaldıysam yatana kadar titreme olmuyor çok garip bir durum yaşayan var mı? sebebini bilen var mı?

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    yoğun orgazm oluyorsun sanırım bende pek emin olamadım sence aldığın haz yüksekmi yani seniy doyuruyormu doyuruyorsa sen orgazm çok yoğun yaşıyorsun bu sana sence iyi anlamda rahatlatıyorsa sorun yok ama kötü anlamdaysa kötüdür 😂 neyse bence doktora güt kalple ilgili birşeyde olabilir ama bana sorarsan yoğun orgazm oluyprsun

  2. 2

    aşırı hassasiye ve nörolojik iletimde aşırılık türü bir sorunun olabilir. yoksa tamam her erkek ilişkide titrer kendini kasar falan ama öyle cep telefonu gibi olmaz. @licifer bu konda haklı, bir doktora başvursan iyi olacak.

  3. 4

    mezi ve vedi gelirken titreme olmaz ama meni (sperm) gelirken titreme olur. bu normaldir. gelen mayinin (sıvının) meni olduğu böyle de anlaşılır. o yüzden sizde herhangi bir anormallik yok. sertleşme sıkıntınız da yoksa, sporcuysanız, sağlıklı besleniyorsanız vs hayatı akışına bırakın. böyle devam edin. karşı tarafa da zevkin doruklarını yaşatmayı sakın ha ihmal etmeyin @aktive bey.

Bir cevap bırakın