kendi ağzına boşalmak

Soru

daha önce sevgilimle değişik ilişkiler yaşamıştık mesela ona oral yaparken g*tünü parmaklamıştım falan. sonra iş için 2 aylığına hataya gitti bizde görüntülü yapmaya başladık. dönene kadar böyle erotik konuşmalar yapıp birbirimizi izleyerek mast yapıyoruz. yine bi akşam takılıyorduk, bana bi video gönderdi açtım ne göreyim mast yapıp kendi ağzına boşalıyor sonra tükürüyor. iğrençsin niye böyle bişey yaptın dedim. çok azgınlaştım sende yoksun porno izliyordum sonra bi vidyoda kendi penisini yalayıp oral yapıp spermlerini yutuyordu bana da acayip geldi yapamaya çalıştım olmadı sonra işte seni hayal ettim g*tümü parmaklayıp mast yaptım bi an gaza geldim öyle ağzıma boşaldım, sonra bu hoşuma gitti bende sana gönderdim diyor. gelince de yapalım hatta sen bana yap parmaklarken beni ağzıma boşalt diyor. ne zevk alıyorsun çok manyakça değilmi diyorum kafaya takmış bi deneyelim diyor. bi erkek kendi ağzına boşalmaktan yada kendi spermini yutmaktan ne zevk alır ? hadi parmaklayınca prostatı uyarılıyor da, kendi ağzına boşalmak ne bileyim bilemedim biraz fazla sapıkça mı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  erkeklerin fantazi dünyası işe cinsellikle ilgili her eylemi deneme hevesi, ne yalan söylim yılar yıllar önce daha abazan ergenken bende bi kere böyle saçmalık yapmıştım. unuttum gitti ama hatırımda kalan iğrenç oldu. bir daha zaten yapamdım. sevgilinde çok azmış kudurmuş belli ki, bu gazla azgınlıkla bir bakmışsın gay bile olmuş vurdururken video atıyor. sakat yani fazla azgınlık başa bela. kendini frenlemeyi bilmesi lazım.

 2. 4

  ayy senin erkek arkadaşın bence sissy olma yolunda tatliş değiştir o adamı sen o artık o yola girdiyse bidaha zor çıkar

 3. 4

  sen bu adami kafan dan at gey olma yolun da ilerliyor brak ağzin boşalmayi kendi götune parmak söktüruyor madem bu kadar azmış genel ev var pavyon var git azgınlığıni gider kendi ağzına boşalmak ne demek

 4. 7

  bugün bunu yapan ilerde neler yapar tahmin edemiyorum. ilk kez duyuyorum böyle bir şeyi. sende dikkat et kendine bu arada daha başka fantezi arayışlarında olmasın.

Bir cevap bırakın