bende erken boşalma sorunu var nasıl başa çıkarım?

Soru

Merhaba 26 yaşındayım bende erken boşalma sorunu var vajina içine girer girmez boşalıyor partnerim oral yapamıyor direk ağzına boşalıyorum ve nasıl bu sorunu Atlatırım ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    merhaba, bu konu ile ilgili site içerisinde çok fazla bilgi var, sizde aynı şekilde cinsel olarak boşalama denetimi kokusunda kendinizi geliştirmemiş erkeklerdensiniz. boşalma kontrolü ve denetimi kazanabilmek için bunun pratiğini alıştırmasını yapmalısınız. nasıl idrarınızı tutabilmeyi öğrendiyseniz yada nasıl düşe kalka deneye deneye yürümeyi öğrendiyseniz boşalma kontrolünü de bu şekilde pratik yaparak kazanabilirsiniz. herkes kolay yöntem arıyor lakin kolay yöntem yok, başarısız bir erkek olarak kalmak, partnerinize rezil olmak istemiyorsanız sabırla azimle sporcuların yaptığı gibi çalışmalısınız. sizin yapmanız gereken çalışma tekniği başla dur bekle devam et şeklinde olmalı. bu teknikleri uygulama yöntemi size kalmış durumda, ister sevgilinizle çalışın, ister kendi elinizle, isterseniz bu iş için geliştirilmiş realistik bir vajina ile çalışın, mesele pratik yapmaya dayanıyor. sitede arama yaparak benzer soru-cevapları ve kişilerin bu yöntemle ne kadar başarılı olduklarını anlattıkları cevapları okuyarak daha fazlaca bilgi edinebilirsiniz.

  2. 1

    hap sprey kullandınızmı belki sprey olmazda hap deneyin belki faydası olur bir tanıdığım hap kullanıyor tabi ama o 15-20 dk ya boşalıyor hap kullanınca yarım saat oluyormuş ondan alıyor sizin çok kısa sürüyorsa belki hap istediniz kadar fayda etmeyebilir

  3. 2

    erken boşalma ile ilgili çok şeyler yazdılar çizdiler gemiş mesajlara bir bakın sizin için yardımı olur

Bir cevap bırakın