sissy erkeklerden hoşlanan tahrik olan bayanlar varmı

Soru

Etek giymeyi oje sürmeyi seven erkeklerden hoşlanan bayanlar var mıdır? Ben etek giymeyi oje sürmeyi büstiyer giymeyi çok severim bunu bi kız bana yapınca daha çok hoşuma gider.. bu tür erkeklerden hoşlanan bayanlar var mı?

yanıtlandı
9 ay6 Cevap1499 defa okundu
  • 31

Cevaplar ( 6 )

  1. of of offf çok seksi böyle bir görüntü olunca hiç tahrik olunmaz eklienilmez mi, sakıncası yok bir erkeğin kıyafet giymesinin, lakin ben gay eğlim göstermesinden hoşlanmam.

  2. Ben sizin söylediklerinizi yapmayı seviyorum ve uyguluyorum eğlenceli oluyor

  3. çok süper hastayım zaten femboy sissy yada crossdresserlere, hatta trend olmuş porno sitelerde çiftler bile partnerlerini seksi seksi giydirip makyaj yapıyorlar.

  4. çevremde bu şekilde tanıdım epey çok kişi var. ancak bu durumdan bazı bayanlar hiç hoşlanmayabilirler. normal bir durum zevkler tercihler değişkendir, herkes bir düşünmez. yanlız bunu normal kabul eden ve böyle bir partnerle ilişki sürdürenlerin kırmızı çizgisi tüm bunların sadece kendi aralarında yaşanması dışarıya yansımaması ve 3. kişilerle herhangi bir ilişki kurulmaması.

  5. merhaba, değişken düşünceler toplumun her alanında var. sıradan şeylerden hoşlananlar olduğu gibi farklı şeylerden de hoşlananlar vardır. eğer eğiliminiz bu yönde ise size uyacak kafada bir partner bulmanız sizin için daha iyi olacaktır.

  6. Evet bende giymeyi çok seviyorum ayrıca eteğin tenime degdiginde verdiği hazzı anlatamam

Bir cevap bırakın