erkeğe oral yapmak

Soru

cumartesi günü arkadaşımla biraz alkol aldık, kanepede yayılıp filim açtık. filmde biraz erotik sahneler vardı, adamla kadın banyoda sevişiyorlardı. azdım kanka porno açsana dedi, açtık izlemeye başladık. filmde iki kadın iki erkek vardı, adamlar koltukta izliyor kadınlar bir biriyle sevişiyor bir birini yalayıp okşuyordu, sonra adamlar da pantolonu çıkarıp kadınları izlerken bir birinin penisini tutup oynamaya bir birine oral yapmaya başladılar. bizde çok azmıştık arkadaşım bizde yapalım hadi biraz dedi benimkisini tuttu eliyle. bende onunkisini tuttum, az sonra al ağzına bende sana yaparım dedi öyle bi an düşünmeden bir birimize oral yaptık. arkadaşım ağzıma boşaldı tükürdüm. başkada bişi yapmadık, sonra ertesi sabah çok pişman oldum, niye böyle birşey oldu, nasıl bi an haza gelip böyle şey yaptık. 2 gündür kafayı bozdum, böyle birşey yaptık diye gay olur muyuz ?

Cevaplar ( 4 )

  1. olmazsınız ama böyle şeylere dikkat edin. hem hastalık riski var hem de üst üste olursa ileride devamlı isteyebilirsiniz. bir insan heteroseksüelse ki insanların çoğu böyledir yâni karşı cinse ilgi duyar; tavrını ona göre koymalı.

  2. bu gibi eğilimler hiç iyi değil, bıraktığın noktada kalmaz, bir kere şişenin ağzını açtınmı içindeki gazı dışarı çıkar geri koyamazsın. bir kereden bir şey olmaz deyip rahat duramaz, gerisi kendiliğinden gelir. hep bu son dersin ama sürekli birer adım ilerler olmadık işler yaparsın.

  3. bi oral yaptın diye gay olmuyorsun o anın verdiği zevk ve heycanın etkisiyle bide ben insanları anlamıyorum kendilerini gay veya hetoro… olarak niye damgalıyorlar bu ne alaka derseniz insanlar anlık heycan ve zevkten dolayı farklı şeyler yapiyor deniyor olabiliyorlar sonra kendilerini hetoro damgası vurdukları içinde suçluluk duygusu çekiyorlar ben ne yaptım fln neyse benim sana tavsiyem kendini herhangi bir damgalama yapma o anlık yaptığın birşeydi he belki bidaha yapicak hoşuna gidicek sonra sıkılablrsn bu seni gay veya erkekliğini zedelemez yani lafın kısası relax ol

  4. @cd-belgin e bende katılıyorum o arkadaşınızla bir daha alkol aldığınızda kafalar güzel olunca bir daha bu deneyimi yasamak isteyebilirsiniz diğerinde de ileriye gidip birliktelik olabilir

Bir cevap bırakın