bakireler için sex oyuncakları nelerdir hepsini söylermisiniz

Soru

ben 20 yaşındayım ve bakireyim. cinsel isteğim anlatılmayacak derece fazla artık mast yapmak yetmiyor. bende cinsel oyuncak almayı düşünüyorum ama tabi bire olduğum için alıp dildo kullanamam. hiç seks shop gibi bir yere girmedim ama giren bir arkadaşım bir sürü şey olduğunu anlattı hatta bir tane parmak vibratörü almış. bende bir şeyler almak istiyorum ancak ne olduğunu bilmiyorum. sizin tavsiye edeceğini yada bakireler için sex oyuncakları nelerdir hepsini söylermisiniz ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 0

    evet pek çok oyuncak var ama çoğu dildo gibi. yani bire yere sokmanız için. eğer anal yapmıyorsanız bir tek vibratör benzeri titreşimli oyuncakları kullanabilirsiniz. yok analdan da kullanırım diyorsanız pek çok oyuncak var. vantuzlu titreşimli realistik penis gibi şeyler, temelde aynı şekli yapısı kalınlığı uzunluğu gibi faktörler değişiyor. lakin eğer analda kullanılacaksa yüzeyi pürüssüz jel gibi yada soft ipeksi silikon olan modelleri seçin. son olarak çok merak ediyorsanız gidin kendiniz görün, bu şekilde ne istediğinize karar verebilirsiniz. siz bile ne istediğinizi bilmezken başkası size nasıl tavsiye versin.

  2. 0

    ben yabancı sitelerde görmüştüm giyilebilen vibratörler vardı, ek olarak vajina yalama hissi veren oyuncaklar ve yine vajinayı emiyormuş gibi yapan vakumlayan oyuncaklarda vardı. belki bunlar farklı zevkler yaşatabilir. tabi nasıl alırısnız getirtirsiniz bilemiyorum artık. gerçi sizin işinizi basit küçük titreşimli bir oyuncakta görebilir.

  3. 0

    herkesin beklentisi farklı, size hepsini liste yapıp versek ne fayda yine ne seçebileceğinizi bilmezsiniz. o sebeple ya bi seks shopa gidin yada internetten araştırın hangisi ilgi çekici geliyorsa, hayal edince hangisi çok zevk verecek diye düşünürseniz onu alın. ki çokta dert etmeyin, altı üstü birkaç ay içinde bıkıp atacaksınız başka şey aramaya başalyacaksını. anlayacağınız basit boş bir konu için bu kadar çok düşünüp hayatı boşa harcamaya değmez.

Bir cevap bırakın