neden ayak fetishleri çok yaygınlaştı ve artı

Soru

Neden bu kadar ayak fetish çok arttı. Erkeklerin ayağa olan bu merakı nedir? Bir kadının ayağından ne kadar çok haz alabilirsin ki? Sosyal medyada nude(çıplak resim) paylaşan bayanlara ayak at diyen bir çok erkek var. :)) Vajinası göğüsleri boynu bacakları dudakları kalçası en zevk alınacak yerleri dururken ayaktan başlayan erkek en büyük zevki kaçırıyor bence. Bilmem siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? Bir erkek veya bir kadın size fetish yapalım dese ne yapardınız ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  merhaba, fetish olayı sadece ayaklar için geçerli değil. bildiğiniz gibi fetish tutkuları ve çeşitleri hayli fazlaca. üstelik sizin dediğiniz ayak dışında cansız nesnelerden bile cinsel olarak uyarılabilir. fetish olayı çok değişken insan beyninin düşünce sisteminin renklerini oluşturur. kimi ayak, kimi saç, kimi kulak, kimi çorap, kimi eldiven, kimi latex, kimi gaz maskesine karşı ilgi duyabilir. buradaki asıl nokta fetish sever kişilerin bir birine uyum gösterecek şeylere ilgi duyması. yoksa hiç fetish ilgisi olmayan birine teklif götürmek, sevmeyen kişinin anlamadığı bir durum olacağı için teklif götüren kişi garipsenebilir. bazen de bu kişiyi kırmamak adına fetish sever kişinin ilgilendiği şey tahammül edebileceği düzey de ise diğer kişi bunu denemeyi kabul edebilir.

  • 3

   seks yapmayı beceremeyen, penisi kalkmayan, ereksiyon sorunu yaşayan, erken boşalan erkeklerin son dönemdeki zaman kazanma çabasıdır bence. kaldırıp vajinaya sokup iş göremeyince yok ayaklara sürtelim, yok popomuzdaki kılları çakmakla yakalım ayarında yaptıkları cinsel saçmalıklar. yanlış anlaşılmasın gerçek fetiş tutkunlarına değil sözüm, beceriksiz erkelerin maske takıp fetişmiş gibi yapanlarına.

  • 5

   birkaç gün giremedim işlerim sebebiyle neler olmuş neler, @requa_forlive ne yorum yazmışsınız ama, yorum mu yoksa dolaylı yoldan birilerine mesaj verme, laf giydirme mi olmuş karar veremedim

 2. 2

  Evet çok değişik şeyler ama ayak çok isteyen erkek fazla olunca dedim bu ne ilgi ayaklara hayret ettim. 🙂

  • 3

   Requa forlive cakmakla yakani ilk kez duydum odami varmis? ;)) Gercekten fetish olana saygim varda kadinin daha istahli yerleri dururken ayakda ne bilim ya yoklukdami kaldik :))

 3. 1

  sevişirken partnerinin ayaklarını yalayan, öpen mıncıklayanlara mı deniyor ayak fetisti

 4. 4

  evet çok haklısın ben de bir fetisim çok uzun zamandır ben ilgimi sevgilimi ve ilk tecrübemi de sevgilim ayaklarını yalattirdi bana çok güzeldi çok hoşuma gitti o zaman dan şimdiye kadar ayni zevki hala yaşıyorum. sevgilimin ayaklarını yalıyorum ilk ben oldum hayatin da ve ilk benimle yaşadı

Bir cevap bırakın