Burçlara göre cinsellik diye bir şey var mi

Soru

Merhaba ikizler burcu bir erkeğim aslinda söylemek gerekirse burç işlerinden hiç anlamam ve duyduğuma göre en ateşli burç akrepmiş 😉 ya gerçekten bu doğru mu yoksa şehir efsanesi mi (bu arada 1 Haziran doğumluyum int. yazınca öğrendim )

Cevaplar ( 4 )

  1. Size ve inancınıza kalmış bir şeydir bence. Herhangi bir burcun diğerinden daha ateşli ya da daha az ateşli olduğunu düşünmüyorum. Doğru duygu ve ten uyumunu yakaladıktan sonra balıkta ateşli olur akrepte kovada…

  2. merhaba, konuya bireysel değilde genelleme yaparak bakınca bu tip yorumlarda haklılık payı var gibi. akrep, koç, arslan gibi bazı burçlar cinsel eylem olsun cinsel istek olsun biraz daha fazla olduğu söylenebilir. üstelik bu kişilerin cinsel aktiviteleri ve fantazileride biraz daha fazla olabiliyor. bununla ilgili kesin sebepler ortaya koymak zor olsa da bazılarına göre bu durum gezegenlerin auralarının insanlar üstündeki etkisinden kaynaklanıyor. lakin tüm bunların yanında bireyin yaradılıştan gelen alışkanlıkları da var. aynı gün doğan iki ikizde bir birinden görsel olarak benzer olsa da düşüncelerinde ve cinsel hayatlarında çok farklı olabilirler. birde hiç burçlarla ilgisi olmayan, kişilerin günümüzde yoğun şekilde cinsel etkileşimde olmasından kaynaklı cinsel istek patlaması yaşayanlar var. yani bu noktada birazda bireylerin yaşantısı, cinsel eylemlerindeki yoğunluğu ve oranı belirliyor da diyebiliriz.

  3. Koç kadını da her konuda olduğu gibi cinsel çekicilik ve seks konusunda lider bir burctur

  4. zannetmiyorum. arzuladığın kişiyi bulacaksın gerisi kendiliğinden gelecek.

Bir cevap bırakın