artık cinsellik ve sevişmek istemiyorum

Soru

selamlar. ben 53 yaşında, kocam ise 61 yaşında. başlıktan da anlayacağınız üzere artık cinsel olarak tükenmiş durumdayım. benim için eziyet ve işkenceden ibaret. eşim istiyor diye zorla yapıyorum ama artık buna da tahammül edemiyorum. ki o çok mu iyi yapıyor deseniz, zaten artık o da beceremiyor, penisi sertleşmiyor, boşalamıyor anlayacağınız kendini zorluyor bana işkence ediyor. bu sebeple nefretim artıyor. bunu kabul etmek istemiyor çeşit çeşit haplar ilaçlar alıyor. ne zaman anlayacak ne zaman bu eziyet son bulacak, erkekler ne zaman cinsellik yaşamaktan yorulurlar ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    siz acaba kocanıza olan sevginizi yitirmiş olabilir misiniz? yani siz istemiyorsanız bile insan sevdiğinin mutlu olması için bir şeyleri istemese de yapabilir. yaşınız çok değil, önüzünde ülke ortalamasına göre uzun bir ömür var. örneğin 40 yıl daha yaşasanız 40 yıl seks yapmayacak mısınız? 60 lı yaşlara daha zamanım var ama bir erkek olarak 60 da olsa 70 de olsa cinselliği yaşamak isterim herhalde.

  2. 2

    kocanıza bunun size eziyet olduğunu daha kesin ve net bir dille söylemeniz, bu da olmuyorsa bir süre yatağınızdan çıkarmanız gerekiyor. eğer acı çekiyorsanız, onu kaybetme pahasına tamamen yatak faaliyetlerine son vermelisiniz. yatak ile sizin aranızda seçimini yaptıktan sonra evliliğinizin devamı konusunda size dönüş yapacaktır

Bir cevap bırakın