kızlar en fazla kaç cm alabilir

Soru

başlık saçma mı oldu bilemedim eşimle yeni evliyiz seks yapmaya başladıkmı hep bir geri geri kaçıyor beni itiyor sonunda sinirleniyorum bırakıyorum acıtıyorsun hepsini sokuyorsun diyor tamam 20 cm olsa penisim haklı diyecem ama 12.7 cm büyük değil bence küçük olmaz acıyor hepsini alamam diyor sorunu olduğunu düşünüyorum dediği doğrumu diğer ilişki yaşayan kızılar hepsini alamıyormu kaç cm girebilirki

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  reis iyi evlilikler eşinizin kendini hazır hissetmediğini düşünüyorum çünkü evet 13 cm dev bi boyut değil ve vajinalar her türlü penisi almak için yüzde 200 genişleyebiliyor diye biliyorum adım adım alıştır bence önce bi kısmını sok biraz öyle devam et sonra diğer kısmını alışana kadar ve kayganlaştırıcı kullanın

  • 2

   @mami haklı kıza biraz zaman verin herkes ilk gecede pornocu gibi seks yapmaz. yavaş yavaş alışsın sizde az sabırlı olun. böyle davranınca onu daha çok korkutuyorsunuz oda kendini daha çok kasıyor zorlayınca acı duyuyor haliyle. yoksa cinsel organ gayet esnek 12 değil 24 cm bile alır mesele ne kadar alıp alamadığı değil yani. erim bey bir cevapta yazmıştı vajinal derinlik 17-19cm anal olarakta 20-22cm bile alabilir.

 2. 41

  selamlar, düşüncenizde haklı olabilirsiniz, eşinizin sorunu olabilir. bazı vajinismus yada cinsel korkuları olan kişilerde bu tip durumlar yaşanıyor. sizin de bu halde iken ısrarcı olmamanız, sabırlı davranmanız gerekir, aksi takdirde bu durumu daha kötü hale getirmeniz olası. eşiniz daha cinsel olarak bu rolü kabullenememiş olabilir, zaman verin onu strese sokmayın. gerekirse şefkatli davranın, huyuna gidin, sen rahat ol, tamam çok sokmuyorum azıcık ikimizde rahatlayalım zevk alalım istiyorum deyin. sakinleştirin yatıştırın gevşemesini sağlayın. cinselliğe odaklansın zevk almaya haz almaya çaba göstersin endişeli olmasın kendini kasmasın, bu sayede zaman içinde alışacak ilişkide sorun yaşamayacaktır. parayla tutulmuş hayat kadını gibi zorba davranırsanız çözümden çok bela bulursunuz. azıcık empati yapın onu anlamaya çalışın. göreceksiniz sabırlı olunca her şey çözüme ulaşacak, o zaman istediğiniz fantazileri yaparsınız sorun olmaz.

 3. 2

  Numara bence

 4. 2

  Eşinizin üroloğa ihtiyacı var. en doğrusu doktora gitmesi, yoksa siteden bu konuda yardımcı olmaları zor.

 5. 2

  Vajina dipsiz derya gibidir çoğu penisi alır, penisin boyuna göre genişler esner. 20 cm üstü belki sıkıntı yaratabilir hepsini sokunca ama 17-18 cm e kadar 1-2 kez alıştıktan sonra sorunsuz alabilirler.

Bir cevap bırakın