anal yapıcam evde ne sokabilirim

Soru

slmlar, gay sevgilim bunu çok istiyor ama deneyimim yok, ilk kez olacağı için korkuyorum. bu sebeple evde önceden biraz alıştırsam diye düşünüyorum. tabi ne kullanacağımı bilemedim. hep herkes fırça sapı falan demiş bunlar biraz ince değil mi ? daha gerçekçi penis gibi ilk olacak anal yapıcam evde ne sokabilirim ugun olan bir şeyler önerin ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  yok ya evdeki şeyler kullanılmıyor bende bir dönem aynı kafadaydım yuvarlak bir parfüm şişeisi vardı onu kullanmaya çalışmıştım lakin olur iş değil. en sonunda aldım bir tane dildo. tabi düşünmeden iyi hesap yapmadan aldık, sonra attım çünkü memnun kalmadım. sonra biraz fazla para verip en iyi kalitelisinden aldım. şunu anladım parasına bakmayacaksın, dildo deyip geçme kalite çok fark ediyor. önceki attığım kuruyordu dokusu plastik gibiydi. bu aldığımın dokusu silikonu sanki emzik silikonu gibi ipeksi kaygan üst yüzeyi yumuşak ama içi dirayetli, kurumuyor ve gir çık yaparken acıtmıyor, anlayacağınız zevki bile başka. bazıları var evde saklayamam falan diyor, evde fırça sapı ile tatmin olmaya çalışıyor bu hiç olur iş değil. hem zevk vermez hem boşuna poponu tahriş eder zarar verir. en iyisi hiç yapma daha iyi. yapacaksanda çok istiyorsan bunu o zaman illa bir dildo alacaksın. çok isteyen ne yapar eder saklayacak bir yer bulur.

 2. 0

  erotik shoplar neden var, bunda dildodur vibratördür falan bunlar niye icad edilmiş üretilmiş. dekoratif olsun diye değil her halde. neymiş demek ki evdeki şeylerle olmuyormuş. bu kafadan vazgeçin, internette onca site de var, ucuzu pahalısı çeşit çeşit cinsel oyucaklar. bütçenize göre alın en iyisi.

 3. 1

  yeter ay evde bir şeyleri yapma takıntısından vaz geçseniz artık. ne yemek bu, dışarıdan almayalım pizayı evde yapalım der gibi. yok kimi evde sokacak şey arar, kimi evde kaydırıc yapar, kimi azdırıcı yapar kimi mastürbatör yapar. bunların hiç biri evde olacak şeyler değil, ihtiyaç varsa alırsın bir tane bu kadar basit. ne kadar gereksiz saçma şeylere takılıp hayatı kaçırıyorsunuz. internette 150 liraya yani 2 paket sigara parasına, yarım ekmek parasına dildo satıyorlar. alın bir tane kullanın bir süre sonra atın gitsin. bu kadar akılsız olmayın lütfen.

 4. 0

  parmakla deneyebilirsin ondan sonra hoşuna giderse dildo almanı tavsiye ediyorum ev eşyalarını karıştırma

Bir cevap bırakın