dildo yada vibratör anal için hangi ürünü tavsiye edersiniz

Soru

merhaba arkadaşlar anal yapmak için evde ki nesneleri kullanmak istemiyorum sağlıksız olabileceğini düşünüyorum bu yüzden anal için dildo veya sizin önereceğiniz farklı ürünler arayışındayım, anal için en zevkli ürün hangisi bilmiyorum dildo mu, yoksa vibratörlü ürünler mi emin değilim. tecrübeli arkadaşlar öneride bulunabilir mi? 2000-3000 civarı bir bütçem var. birden fazla üründe önerebilirsiniz şimdiden teşekkür ederim.

Cevaplar ( 3 )

 1. 2

  şimdi asıl mesele analda kullanılacak olması, bu sebeple yüzeyi düz pürüssüz model seçmeniz gerekiyor, vajinal kullanılan oyuncaklar çok verimli olmayacaktır. ikinci mesele kullanım kolaylığı bunun içinde vantuzlu modelleri tercih etmeniz, çünkü elde tutmak hiç konforlu olmuyor. büyük kaliteli vantuza sahip yüzyeylere iyi yapışan bir tane alın. üçüncü kriter dildonun sertliği, jel gibi, lokum gibi çok esnek 2 ye katlanabilen ürünler hiç işinize yaramaz. prostat uyarımı yapması için iç dokusunun sert dışının ise yumuşak silikon olması gerek. genellikle erkek anal için olan bu ürünler 2 katmanlı yapısa sahip olur, dış katman yumuşak yoğun dokulu silikon, içi ise sert kemik gibi plastik olur. aynı gerçek penis gibi dış derisi yumuşak ama set eğilmeyecek şekilde. son dikkat etmeniz gereken ise titreşim olayı, prostatı titreşim ile uyaramazsınız vibratör olması zevk vermez. paranız varsa thrusting dildo denenler var, bu modellerde dildo başı ileri gidip gelir bir nevi gir çık yapar gibi, internette araştırıp videolarına bakarsınız. şunu al bu en iyisi diyebilecek bir durum yok. dediğim kriterlere göre siz hepisiburda trenyolu neonbir gibi sitelerden seçim yapın. son olarak alacağınız dildonun ölçüleri gerçekçi penise benzesin, 5 cm kalınlık 17 cm uzunluk falan, aşırı abartı büyük de almayın.

  • 0

   teşekkür ederim. peki dildonun bu dediğin kriterlere sahip olup olmadığını nasıl anlayacağım? dokusunun sert dışının yumuşak olması gibi mesela. eğer yasak değilse direk link ile ürün tavsiye edebilirsen daha iyi olur tabi zamanın varsa.

 2. 2

  genelde insanlar ürünler hakkında pek bilgiye sahip değiller pek çok farklı ürünü hepsi aynı sanıyorlar. lakin temelde ve kullanım alanlarına göre değişken yapıya sahip oluyorlar. mesela dildo ile vibratör aynı şey değil, anal ile vajinal kullanılan dildo bile aynı değil, üstelik bayanın kullandığı anal dildo ile erkeğin kullandığı anal dildo bile farklı oluyor. üreticiler bunu biliyor, ve belirtiyor, lakin çoğu satıcı bu gibi bilgileri aktarmıyor. bir ürünün üretildiği ham maddeler, ölçüleri, ağırlığı, önerilen kaydırıcı türü, kullanım maksadı gibi pek çok bilgi olması gerekiyor. dikkat etmezseniz kadınların vajinal kulladnığı penis şekilli vibratör alırsınız bu işinizi görmez. çünkü size anal kullanılan titreşimsiz prostatı uyaran dildo lazımdır. benim önerim bu gibi ürünler için erotik shop gibi bir yerden fiziki görüp almanız, gidin orada satıcıya ne maksatla kullanacağınızı söyleyin tavsiye isteyin ürünleri göstersin, ona göre bakın karar verin. diğer bir seçenek de, erotik shop ta beğendiğiniz almayı düşündüğünüz ürünün markasını modelini kutusunu falan görüp öğrenin sonra internette bunu araştırıp daha ucuza bulursanız internetten alın.

Bir cevap bırakın