En kaliteli anal uyuşturucu isimleri nelerdir

Soru

anal yolla ilişkide kullanılabilecek en iyi anal uyuşturucu krem arıyorum anal uyuşturucu kremler etkili midir

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  merhaba, anal ilişki için bir çok markanın kremleri, jel yada spreyleri bile var. ancak buradan şu markanın alın dememiz pek doğru değil. ihtiyacınıza göre internette satışı olan, yüksek satış hacmine ve yüksek puan, bolca olumlu yorum alan bir ürün mutlaka bulursunuz. bu tip ürünleri genelde anal seks yaşamaktan korkan, çok acıyacağını düşünen kişiler alırlar. anal seks doğru yapılınca acı değil haz vermelidir. eğer acı varsa yanlış yapılıyor demektir, haliyle kişileri anal seksten soğutur ve de tekrar deneme ihtimalini rafa kaldırtır. ne kadar anal uyuşturucu krem kullansanız da sadece kadın değil eğer erkekte bu konuda beceriksizse başarısız ise yine acıyacaktır. hatta uyuşturucu etkisi geçince daha çok acıdığını da düşünebilirsiniz. anal seks sırf erkek istiyor diye yapılmaz, haz almayı da bilmek lazım.

 2. 3

  Anal ilişki için uyuşturucudan ziyade kayganlaştırıcı ve bir nazik, tatlı dilli şahıs yeterlidir. İlaçlardan ziyade insanın kendi rahatlamasıyla anal ilişki yaşaması, anal birleşimde tarafların ikisinede hem sağlıklı hemde büyük haz veren bir ilişkiye dönüşecektir. Diğer yolla hem zevk açısından hemde sağlık açısından zarar verici durumlar oluşabilir.

 3. 2

  ben viga krem yada sprey kullanıyorum en etkili olanlar bunlar 150 bin diye geçiyor

 4. 2

  Guzel bir kaydirici ve anal yapmakdan daha dogrusu seksin biraz kitabini yazmış birisi heycan yok acele yok yavas yavas hic bir sorun olmaz.

 5. 3

  Eğer ise yararbir krem bulursanız yazın bilgimiz olsun bende arıyorum öyle bir krem

Bir cevap bırakın