mistress fantezisi sissification tutkunuyum

Soru

biliyorum bu gibi şeyler herkese uygun değil hatta çoğu erkek yada kadın duyunca aşağılayıcı olduğunu düşünüyor. bilmeyen vardır diye sissification nedir kısaca açıklayayım, bir kadının erkeğe zorla dişileştirilme uygulamasına deniyor (zorla derken fantezi maksatlı her iki kişininde rızası ile). açmak gerekirse mistress yada dominatrix bir kadının erkeğe kadın kıyafetleri giydirmesi, makyaj yapması ve kadın gibi tatmin olmaya zorlaması denebilir. bu tür düşünceler beni inanılmaz etkiliyor. normalde yakışıklı maskülen düzenli spor yapan biriyim, ancak hissettiklerin arzuladıklarım göründüğümden çok başka. 3-5 defa bir mistress kadına giderek bu gibi fantaziler yaşadım tatmin oldum şimdi aklımdan çıkmıyor. sevdiğim bir kız var evlenmek istiyorum ama o bu halimi hiç bilmiyor, söylemek istiyorum çekiniyorum, yanlış anlaşılırım diye korkuyorum. beni gay olarak düşünecektir, oysa değilim bir kadını yatakta en iyi şekilde memnun ederim bundan da keyif alıyorum erkeklere ilgim yok. tüm düşüncelerim anlattığım mistress fantezisinden ibaret. söyleme bu hayatında gizli kalsın böyle yaşa diyorsunuz belki ama bunu da içim kabul etmiyor  onu sevdiğim insanı aldatıyormuşum gibi hissettiriyor. hayallerimden vazgeçemiyorum, sevdiğim kadında vazgeçemiyorum ikilemde kaldım sizce ne yapmalıyım ?

Cevaplar ( 8 )

  1. fantaziler konusunda deneyimli olduğunuz yaptığınız açıklamalardan belli oluyor. ne aradığınızı ne yaşamak istediğinizi net olarak biliyorsunuz. ancak sorun bu hayalini kurduğunuz şeylerin uygulayıcısı olacak kişiyi bulmakta. bazı kadınlar bu konuya çok temkinli ve tepkili yaklaşıyorlar, eğer sevgiliniz de böyle birisiyse kesinlikle aranız bozulur. ancak dinlemeye açık yargılamadan anlamaya çalışacak birisi ise karar vermeden önce değerlendireme yapabiliyorsa belki bu noktada beklediğinizi ona anlatabilir onu aydınlatarak bir karar vermesini sağlayabilirsiniz.

  2. dominatrix mistress mi olsam ne çok talep var 🙂 hem adamları süründürüyorsun hemde bundan zevk alıyorsun 🙂 iyiymiş… sevdiğiniz kızı en iyi tanıyan sizsiniz iyi düşünün araştırın analiz edin, hatta doalylı yollardan sorularla nabzını yoklayın. eğer böyle şeylere olumsuz yaklaşıyorsa hiç bu konuları açmayın, hatta tamamen unutun hayatınızdan çıkarmaya bakın, tabi kızı çok seviyor gelecek düşnüyorsanız. baktınız kız olabilir havasında o zaman ufaktan ufaktan açılın, pat diye bir anda bu sitede yazdığınız gibi şeyler söylemeyin. azar azar parça parça hoşuma gidiyor ilginç gelliyor denemek isterim falan gibi yuvarlak konuşarak ilerleyin.

  3. böyle tutkular tehlikeli riskli. çünkü herkes sıcak bakmaz, birazda karizmayı çizdirme riski oluyor böyle şeylerde. ne olduğunu bilmeyen kişiler için yanlış anlaşılıyor. direk gaymısın diyor, ne alakası varsa.eğer sevgilin bunu anlayamayacak biri ise hiç soyleyip huzurunu bozma. anlar beni diyorsan güveniyorsan o zamanda birdan hep şeyi söyleme @civciv dediği gibi azar azar aşamalı olarak söylersin. olurda enerjini bir olursa tutarsa kabul ederse evlendikten sonra istediğiniz fantaziyi yaşarsınız.

  4. evlilikte birçok şey paylaşılsada bazen gizli dünyalar hiçbir zaman paylaşılmıyor. mesela eşim gizli yönümü hiç bilmiyor, malesef söyleme açılma imkanım yok. tutkularım hallerim bunlar benimle sır olacak belki. sizde tutkularınızı bir biri ile karıştırmadan ayrı tutarak bir hayat sürmeyi düşünebilirsiniz.

  5. Evet filmlerde görmüştüm çok etkileyici bir olay keşkem benim de bi partnerim olsa

  6. merhaba sınuç ne oldu sevgiliniz ya da evlendiğiniz kişi ne dedi

  7. onun da hoşuna gidiyorsa sıkıntı yok zaten kaldı ki farklı şeyler hep heyecan ve de haz verir.

  8. bence ayavaş yavaş alıştırarak konuyu açmada fayda var. belki şanslı olursunuz da sevdiğiniz kabullenir bu durumu.

Bir cevap bırakın