kadın en kolay nasıl boşalır

Soru

eşimle seks yaparken orgazm konusunda sorun yaşıyor, yani orgazm olma sorunu var. diğer yandan ilişkinin uzu sürmesini istemiyor, çabuk bitsin istiyor. hadi hadi diye acele ettiriyor. sormak istediğim kadın en kolay nasıl boşalır, kısa sürede ne şekilde eşimi boşaltabilirim ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    zaten yazdıklarından anladığım kadının orgazm olma sorunu var yani normal şekilde normal süre içinde orgazm olamıyor. bu durumda sen ne yapsan öyle dediğin gibi kısa süre içinde orgazm olamaz. orgazm zorluğu gibi durumlarda sürenin daha çok uzaması ve erkeğin bu konuda epey fazla gayret göstermesi gerekir. istediğim şeyler tam ters yönde.

  2. 4

    siz bence eşinizin neden ilişkiyi hızlıca bitirmek istediğine odaklanın. bu konuda psikoloji çok önemli. eşiniz cinsel ilişki yaşamak istemiyorsa ya da psikolojik olarak buna hazır değilse, korkuları ya da endişeleri varsa, sizi de üzmemek için buna katlanıyor ama biran önce de bitmesini istiyor olabilir. sonuçta binlerce kadın her ilişkide orgazm olamıyor ama sanmıyorum ki sırf orgazm olamıyorum diye hızlı hızlı bitsin gitsin diye düşündüklerini… bunun dışında romantik bir ortam, uzun ön sevişme ve eşinizin ne istediğini bilen bir yaklaşım hatta kontrolü ona bırakmak dahi zirveye giden yolda size yardımcı olabilir. belki birleşim esnasında bir vibratör bile kullanabilirisiniz..

  3. 3

    cinsel ilişki her iki kişininde zevk alması gerekir. ne o öyle ateş almaya gelmiş gibi hemen bitirmek. ayrıca kadınlar erkekler gibi hızlıca cinsel ilişkiye başlayıp bitiremez. belli bir süre gerekli

Bir cevap bırakın