kocam evde bana hep dokunsun istiyorum

Soru

kocamı çok seviyorum evde olduğu zaman hep üzerimde ilgisi olsun popoma dokunsun popoma şaplak atsın göğüslerimi ellesin istiyorum böyle yapmayınca ben kendimi eksik hissediyorum neden

Cevaplar ( 3 )

 1. 4

  selam , kocanız olmadığında özlemeniz ilgi duymanızın yanında birde fazlaca kıskanç yada bencil olma ihtimaliniz var. bilinç altında farkında olmadan sürekli ilgi görmek yada ilgiyi üzerinizde toplama çabası da olabilir. tabi bunların dışında bazı kadınlarda biraz cinsel çağrışımları seviyorlar. yani cinsel çağrışımlı sohbetler, cinsel çağrışımlı hareket yada eylemler gibi, tam cinselliğe gitmeyen ama bu tada yakın heyecan arayan kişiler olabilir. bir başka durum ise kadınların sürekli beğenilen, istenen, arzulanan, talep gören biri olma isteği, bu tip karakteri baskın olanlarda sizdekine benzer taleplerde olabilir. sonuç olarak her ne olursa olsun kocanızdan bunları istiyor olmanız gayet normal, bunlar sizi mutlu ediyorsa kocanız da hayatından memnunsa sorun yok. lakin her zaman siz bu şekilde olmasını beklemeyin, bezen böyle istediğiniz gibi olmazsa küsmeyin, gücenmeyin. malum hayat hep aynı olmaz beklentileri karşılamaz, hoş görülü opsiyonlu olmak hayattan keyif almanın anahtarıdır. bazen de kocanızı anlayın ona hak verin, günü kötü geçmiştir, morali bozuktur, o halde ona desteği siz verin, ondan beklemeyin. gelecek için mutluluklar dileriz.

 2. 10

  bir erkeğin en büyük şansı sürekli mıncıklanmak isteyen bir kadına sahip olmak

 3. 5

  Birinci durum dokunma ve dokunulma, psikolojik olarak sahip olma hissiyatı yaratan durumlardır. Eğer cinsel açıdan yoksunluk hissiniz yoksa eşinizin size ait olduğunu anlık hissetme durumu olabilir.
  İkinci durum ise, eşinizi bu sayede memnun ettiğinizi düşünüyorsanız ve onu kaybetme korkunuz varsa, onu bu şekilde memnun ettiğinizi düşündüğünüz için, bu durum size de haz veriyor olabilir.

Bir cevap bırakın