vazelin ile 31 çekilir mi

Soru

merhaba bir sorum var ama dalga geçmeyin. bütçem olmadığı için evde bulduğum şeyleri kullanarak 31 çekiyorum. kuru kuru 31 yapmanın zararlarını okudum, artık kuru yapmıyorum. bi ara şampuan kullandım ama o kuruluk ve tahriş yaptı sonra bıraktım. şimdi vazelin kullanıyorum. bir yerde aşırı vazelin kullanmanın cildi oksijensiz bırakıp çürüttüğü yazıyordu, korktum biraz. gerçi haftada 1 bazen 2 kere yapıyorum. böyle az da olsa vazelinle mastürbasyon yapmanın zararı olur mu ? lütfen bilgim yok cevaplarsanız doğrusunuz öğrenmek istiyorum ?

Cevaplar ( 4 )

  1. vazelin ile epey çok şey yapılır lakin sürekli kullanmak sizinde dediğiniz gibi sorunlara sebep olabilir. çünkü vazelin yapısı gereği yağlı bir ürün ciltte kuruluk durumunda kullanılınca cilt içindeki dokuyu yağlar ve yumuşatır sonra nemi cilt içine hapsederek canlanmasını sağlar. eğer sık sık bunu yaparsanız aşırı nem ciltten atılamadığı için ciltte kararma ve çürüme, dokulardaki hücreler hava alamadığı için ölmeye başlar. her zaman olduğu gibi bu da bir şeyin aşırı kullanımının zarar olduğu tezini doğrular.

  2. erkeklerin bu kadar ezik davranmasına gıcık oluyorum. ya sorsan günde 2 paket sigara içiyor, 50 lira verip tadı bişeye benzemeyen kahve içiyor, en pahalı telefonu kullanıyor, markalı ayakkabılar kıyafetler, lüks arabalar kullanıyor. seks yapacaksın bi prezervatif yada kaydırıcı almıyor tükürmeye kalkıyor. ne kadar ezik göründüklerinin farkında değiller mi ? parası olmayan ne yapsın demeyin, oyun kartları kredi falan alıyorlar o kadar boşa para harcıyorlar ki bi kaydırıcı alamıyorlar. biri tükürük kullanır, biri şampuan, biri sabun, biri vazelin, biri el kremi, biri nemlendirici, biri zeytin yağı, haaa unutmadan bide motor yağı kullanan biri vardı. kim iblir yazılmayan ama daha kullandıkları neler var. kusura bakma soruna cevap veremicem, zaten @sissy-m en doğrusunu söylemiş.

    • kesinlikle katılıyorum piyasada hasta tipler çok, kızlarda ne buluyorsa bu eziklerde onlara gidiyorlar sonra ağlıyorlar.

  3. 31 çekeceğinize etrafınızdaki güzel kızların farkına varın. türkiye olmuyorsa rusya’ya gidin. neden asılıyorsunuz ki? kız varken ozbir de nedir? bir deneyin kızlarla alakadar olmayı. saygılar.

Bir cevap bırakın