vajinama piercing taktırmak istiyorum

Soru

merhaba sevgilim vajinasında piercing olan porno oyuncularını çok beğeniyor ayrıca bende beğeniyorum bu yüzdende taktırmak istiyorum ileride çıkartmak istersem sorun olur mu bu konu hakkında bilgisi olan var mı

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  vajinaya piercing taktır ayrıca meme uçlarına da taktır

 2. 3

  Piercing profesyonel kişiler ve kaliteli malzemelerle yapılmalıdır. Son derece hijyen ve bakım gerektiren bir durum. Fantezi olsun diye denenecek modelleri vardır, denenebilir. Eğer bakımı zor gelmez ise onu da yaptırabilirsiniz. İlerisi için sıkıntı olma durumunu düşünerek yaptırmanızı tavsiye ederim.

 3. 7

  merhaba, genelde bize dövme ve piercing gibi konular pek cazip gelmiyor. taktırmak yaptırmak isteyene, yaptırana da bir sözümüz yok. lakin bireysel fikrimiz gereksiz olduğu yönünde, yakışıyor diyen var, yakışmıyor diyen var kişisel fikriniz neyse o yönde karar alın. bizce diyorsanız hiç karışmayın bulaşmayın. natürel daha güzel, başka detaylarla güzelliği, görselliği, orjinalliği, kusursuzluğu bozmayın deriz. tabi yaptırınca bakımını ihmal etmeyin. @Sadist_boy dedikleri çok yerinde, yine bu noktalara da dikkat etmeyi unutmayın.

 4. 3

  Soğuk soğuk değer ağza dile hıc hoş degil

Bir cevap bırakın