cinsel hayatımız hareketli olmasına rağmen kız arkadaşım vajinasını yalatmıyor

Soru

Kız arkadaşımla 3 yıldır birlikteliğimiz var, her hafta düzenli sex hayatimiz var ve baya renkli, çoğu pozisyonu falan denedik ama bir türlü vajinasını yalatmıyor, sebebi nedir ?

Cevaplar ( 5 )

  1. bazı şeyleri diretmemek, ısrar etmemek lazım. yalatmıyorsa bu onun seçimi rahatsız oluyordur hoşuna gitmiyordur. böyle durumda onun kararına saygı göstermek lazım. diğer şeyleri yapıyorsunuz zaten varsın buda olmayıversin. ha belki ilerleyen zamanda yıllarda düşüncesi değişir kabul edebilir. şu an demek ki bu düşünceye negatif. bu arada 3 yıl olduysa artık evlenme zamanı gelmiş, yavaş yavaş planlamaları yapmaya başlasanız daha iyi olur 🙂

  2. @usmanaga burada millet ağlıyor sevgilim yok kız arkadaşım yok hatta siftahım yok 31 yapıp duruyorum diye sen ise kız arkadaşım vajinasını yalatmıyor diye ağlanıyorsun 🙂

  3. herkesin sevmediği şeyler vardır, sevgilinde bunu sevmiyordur istemiyordur. belki bu gün sevmiyor ama yarın sevebilir, belki bu gün sevdiğini yarın sevmemeye başlayabilir. hepimiz insanız böyle farklılıklar olmaması istememesi gayet normal değilmi ? belki sağlık yönü onu rahatsız ediyordur, belki zevk almıyorsur bu onu heyecanlandırmıyordur… sorun belki kendisi nedenini açıklamak isteyebilir hı ???

  4. Sen yalarsan ilerde benden de yalamamı ister diye düşünüyor olabilir.. Kendisi yalamak istemiyor olduğu için senden de istemiyor bence.. Yoksa her kız zevk alır yalanmasından..

Bir cevap bırakın