travesti gibi göğüs yaptırmak istiyorum

Soru

Travesti gibi olmak istiyorum yani göğüslerim kılsız bir vücut ameliyat masrafı ne kadar olur acaba bilginiz var mı yardım eder misiniz zaten kadın kıyafetleri giyinen bireyim ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 2

  hayatım senin göğüse ihtiyacın yok böyle de gayet seksi ve güzelsin 🙂

  • 3

   Tatlım sütyen taktiğim için böle görünüyorum yoksa normalde erkek görünümünde yım

 2. 2

  ne göğüsü yaa erkeklerde kafayı yedi, bebekmi emzircen nelazım. hadi giyiniyorsun ediyorsun bölye ameliyat falan riskli işlere gitmeyin. iltihap hastalık kaparsın hayatın mahvolur. silikon taktırır gibi böle şeyler kolay oluyor sanıyorsunuz galiba.

  • 1

   Doğru diyorsun tatlım ben o açıdan düşünmedim böyle daha iyi sonuçta dışarda erkek olarak giyindigim için sorun da yaşamam dimi haklısın valla teşekkürler tatlım

  • 3

   aynen katılıyorum böyle daha güzel, kadın gibi olmanın keyfini yaşa, erkek gibi takılmanın konforunu yaşa. hiç bulaşma böyle takılmak daha mantıklı. öbür türlü riskleri var bir dünya.

 3. 5

  göğüse gerek yok ben cd leri hem kadınsı hemde erkeksi göründükleri için beğeniyorum böyle daha hoş bence

 4. 5

  Teşekkürler güzle yorumlarınız için beni çok mutlu ettiniz benle sohbet etmek isteyen mesaj atabilir

 5. 3

  merhaba, vücudun doğal kimyasına yapısına aykırı isteklerle bunları uygulamaya çalışmak bu dengenin düzenin bozulmasına ve sıkıntılı bir gelecek yaşamanıza sebep olur. bir kadına sorsanız samimi olarak cevap verse göğüsü olmanın zor olduğunu sürekli çamaşır kullanmak gerektiğini, bununda sıkıcı boğucu kaşındırıcı olduğunu, üstelik sürekli bir miktar ağırlığı taşımanın, adet dönemlerinde sızlamaların olduğunu, erkeklerin bunlara kötü davrandıklarını söylerler. anlayacağınız sizin açınızdan her şey cinsel istekle istekle başlıyor sonrasını düşünmeden nefsinize yenilip cinsel arzularınızın kölesi oluyor mantıksız şeyler istiyorsunuz. eğer değişmezseniz bu tür bir gidişatta geleceğinizde çok zorlu günler sizi bekliyor haberiniz olsun.

 6. 11

  avrupada yaptıranlar silikon taktıranlar var güzel görünür ama bence çok gereksiz ve meşakkatli bir iş

Bir cevap bırakın