çift taraflı penis kullanan varmı

Soru

eşimle fantazi yapmayı özellikle çılgınca biseks fantaziler yapmaktan hoşlanıyoruz. çift tarafli penis görmüştük videoda kullanıyorlardı. kullanımı rahat olurmu zevk verirmi deneyen varmı daha çok lezbiyenler kullanıyormuş galiba çift olarak biz kullanamayız mı ?

Cevaplar ( 6 )

  1. Deneyin tabi becerebilirseniz

  2. merhaba, değişik fantazi yada hazlar arayan kişilerin çokça kullandığı ürünlerden biridir. genelde aynı anda iki kişinin de haz alması için tercih sebebidir. strapon yada pegging gibi fantaziler de daha çok erkek haz alıyorken kadın biraz daha yavan bir cinsellik yaşar bu durumda çift taraflı dediğiniz oyuncaklar sayesinde kadınında zevk alması sağlanabilir. aynı şekilde dediğiniz gibi lezbiyenlerde ilişki sırsında birbirini eş zamanlı tatmin etmek için bu oyuncağı tercih edebilirler. lakin konfor ve kullanım rahatlığı konusunda diğer ürünlere göre biraz daha zor olabilir. kaliteli ve aşırı uzun olmayan yerine göre yeterli esneklikte ve yüzeyi çiftleri tatmin edecek şekilde kaliteli bir dokuya sahip olmalıdır. gerisi sizin fantazinize kalmış.

  3. bence ürün kaliteli ise çift taraflı peniste kullanılabilir diğer cinsel oyuncaklarda

  4. hiç kullanmadım lakin kullanan birisi ile zevkli bir seks deneyimi yaşamak isterdim. porno filmlerde görup canımın çektiği fantaziler arasında buda var. filmlerde bakınca çok zevkli ve kullanışlı görünüyor ama gerçekte nasıl olur bilemiyorum.

  5. Biz genelde strapon kulaniyoruz ama surekli deyil arada ten dokullu olmasi en iyisi ayrica strapondan zevk aliosan ondanda alirsiniz heralde

  6. Çift taraflı belden bağlamalı strapon denemeniz daha iyi olur diğer türlü ikimizde ritmi ayarlamanız gerekecek ama çift taraflı strapon alırsanız partneriniz beline bağladığı gibi ritmi ayarlayan o olacaktır bu da daha fazla zevk almanızı sağlar doğru ritim önemli çünkü

Bir cevap bırakın