straponla tatmin olmak kıyafet giymek erkekliği bozarmı

Soru

Eşim beni straponla beceriyor, geçen gece tam gene becerirken kulağına eğildim sen beni bekle 10 dk yatak odasına gidip gelcem dedim. onun seksi kıyafetlerin giyeceğimi anladı, onları giyeceksen giyme dedi. neden dedim sen benim erkeğimsin dedi. çok mu illeri gittim acaba (sonuçta kadınlar korunmak şefkat görmek isterler) yanlış mı yapıyorum acaba. kendimi sorguluyorum ama ondan da ayrı bir zevk alıyorum ne yapmalıyım eşim beni ileride istemeyebilir mi ? erkek gibi erkek istiyorum der mi ? fikirleriniz nedir yardımcı olun ?

Cevaplar ( 8 )

  1. Ah ahh kendisi düşünüp karısı mutlu etmek için kıyafet giyip sürpriz yapan kocalarda varmış:( burada

  2. her şey yerinde ve ölçüsünde güzel. eğer erkek olarak fazlasıyla beklentilerin dışında hareket ediyorsanız haliyle eşinizinde en sonunda bıkıp size rest çekmesi gayet beklenen bir durumdur. yeri gelince sizde erkeklik görevinizi hakkı ile yapıp eşinizi en iyi şekilde tatmin ettiğiniz sürece sorun yok, lakin hep bana hep bana diye kendiniz zevki sefa yapıp eşinizi bundan mahrum bırakıyorsanız tadınız kaçar. yeri gelince giyin kıyafetinizi, o size pegging mi straponmu ne yapıyorsa yapıyor sonra siz rahatladınız mı görevi devralmalısınız. onu rahatlatmak için en iyi performansı göstermelisiniz. artık yalıyormusunuz, öpüyormusunuz, elinizle mi oynuyorsunuz, dildoyu siz mi takıyorsunuz o sizin bileceğniz şey ama o aynı lezzeti zevki onada yaşatmanız lazım. çıkarlar karşılıklı olduğu sürece isyan çıkmaz unutmayın.

    • bu açıdan hiç bakmadım, denilenler çok mantıklı. karşıdan ne kadar zevk alıyorsanız, aynı oranda bunun karşılığını vermek lazım. yoksa tatsızlık çıkar. birde yatak odası dışında kadını utandıracak şeyler yapmamak lazım. yerine göre erkek olmayı bilmek lazım.

  3. yatak odasında farklı fantezileri denemek lazım

  4. eğer bunları yaşarken ikinizde mutluysanız neden sorun olsun. tabi biri mutluyken diğeri mutsuzsa bu sefer sonunca canına tak edebilir. ayni heyecanla birlikte hareket etmeye dikkat etmek lazım bence

  5. merhaba, aslında herkes kendinden bir şeyler düşünüp bu şekilde yazmış. bir nevi empati yapmışlar. işte cinsellikte de olması gereken budur. her kim nasıl zevk alıyorsa alsın sonunda bu alınan zevk ve haz her iki birey içinde doyurucu olmalıdır. bu şekilde olursa kimse şikayet etmez. lakin yok birisi bu hazdan mahrum kalıyorsa beklediğini bulamıyorsa sonunda kırılma ve restleşme yaşanmaya başlayabilir. tabi partneri de dinlemek lazım, bazen öyle olur bazen böyle, onun da taleplerini dikkate almak, orta yolu bularak ilerlemek lazım.

  6. Karının takıldığı şeye bak Koca straponu kıçına sokarken sorun yapmıyorsa kadın kıyafeti giyincemi sorun oluyor öyle veya böyle sonuçta sen bir gay sın

  7. dildo kadını azdirirmi seks de ise yarar mi ve kadinlar neden çok zevk alirlar

Bir cevap bırakın