kadınlar grup sex sever mi

Soru

merhaba, benim aklıma takılan bir mesele var. kız arkadaşım sürekli diğer arkadaşlarından bahşediyor, 3 arkadaşı var çok sık görüştüğü sürekli onların muhbbeti. yok trasporterle gitmişler bilmem nerde iki erkekle grup yapmışlar, yok denize gitmişler orda 3 kişi ormanda ilişkiye girmişler falan filan hep böyle şeyler daha neler neler. sevgilime soruyorum seninde böyle hayalin varmı istermisin diye, yok ya delimiyim ben diyor ama sürekli böyle şeyler anlatıyor anlatırkende heyecanlanıyor. bazen diyorum sevgilimin böyle fentazileri varda bana zarfmı atıyor beni yoklamak için söyleyemiyorda. ciddi kadınların bu kadar azgın olanı grup seks seveni varmı hakkten, nasıl bir kız bunlar ?

Cevaplar ( 7 )

  1. Her çeşit insan var. Çok şaşırmana şaşırdım açıkçası. Ballandıra ballandıra anlatıyorsa vardır illaki bir ilgisi ama cesaret edemiyordur.

  2. kesin demek zor ama sanki bu konuya çok ilgisi var gibi. olmasa bunları anlatmaktan çekinir itici bulur. bir yandan hem ona çekici heyecan verici geliyor bir yandanda utanıyor ve korkuyor olabilir bu sebeple gerçek düşüncelerini açıklamıyordur. sizde mizaç olarak sert biriyseniz size karşı böyle hayalini kurudğu şeyleri söyleyemiyor onun yerine arkadaşının üstüne konuşuyordur. aslında onu daha iyi tanıyan sizsiniz sonuçta, öyle bir düşüncesi olduğunu sezinliyorsanız sizde ona zarf etın madem. banada çok ilgi çekici geliyor çok heyecanlı falan deyin, lafına laf katın heyecanı yükseltin bakalım tepkileri ne olacak. belki çözülür kendiliğinden..

  3. seven var sevmeyen var. bazı kadınlar sevmesede ilişkide heyecan olsun diye böyle şeyler hayal etmeyi, 2-3 erkekle sevişme fantazisi kurmayı seviyorlar. belki sevgilinde sadece hayal etmeyi konuşmayı seviyordur.

  4. bayanların genelinde iki erkekle cinsel ilişki isteği hayali var fakat pek çoğu yapmaz 🙂

    • Benim de genel kanaatim bu yönde ama sevmeyen az bir kesim de vardır muhakkak. En azından benim çevremdeki kadınlar evet hayal ediyorlar. Sevgiler

    • birçok insanın hayali doğru ama cesaret edebilen çok az bende yaşamak isterdim ama cesaret edemezdim galiba

  5. merhaba, her tip düşünceye sahip insan vardır. haliyle sevmeyen olduğu gibi bunu isteyen sevende olacaktır. kimileri bunu hayal dünyasında heyecanla yaşar kimisi ise daha cesaretli davranıp gerçek hayatında. ancak gerçek hayatta bu kadar çok karmaşık ilişkiler kurmak kişileri ve çiftleri yıpratacaktır. karakter erozyonu ile bireysel çöküş olur. bu sebeple hayal olarak kalmasında fayda vardır.

Bir cevap bırakın