sevişirken fazla göğüs emme zaralımı kızlar

Soru

20li yaşlarda sevgili çiftiz, bazen sevişirken erkek arkadaşım göğüslerimi yalayıp emiyor. tabi o an sevişmenin heyecanından çok fark etmiyorum ama sonraki gün içinde göğüs uçlarında hassasiyet acıma ve sızlama yapıyor. ilk başlarda adet dönemi yaklaşınca, üşüyünce, çamaşır sıkınca oluyor sanıyordum ama tahminim asıl emdirmekten oluyor. böyle bir durum başınıza geldi mi, ne yaptınız, nasıl geçiyor ? her seferinede böylemi oluyor ?

Cevaplar ( 8 )

  1. hayatım tespitin çok doğru meme ucu çok hassastır bu yüzden seks sırasında çok fazla göğüs emme yapmayın

  2. meme ucu çok hassas bir yapı. nazik ve kibar davranmak gerekir.

  3. acımanın yanında meme ucundan akıntı geliyorsa sebep sevişirken sevgilnizin göğüs uçlarını fazla emip uyarmasıdır. sevgiliniz memelere karşı fazla hoyrat cansızmış davranıyor demektir. abartıp ölçüyü kaçırmamaya dikkat edin.

  4. erkeklerin haberi olmasada öğrensinler bu memelerin canı var.

  5. Eski sevgilimle bunu cok yapardim. Cok yaparsam o da agridigini soylerdi. Seks esnasinda insan kendini kaybedip memelerle fazla ilgilenebiliyor. freud okuyan varsa aranizda sebeplerini tahmin ediyordur.

  6. Kızların göğüsleri hassatır tabiki.. Fazla abartmadan hafif dokunuşlarla yapılırsa bir şey olmaz.. Ama ilerisinde tahriş olur hatta yara bile olabilir.. Sonuçta hassas bir nokta..

Bir cevap bırakın