sevgilimle öpüşmeyi sevmiyorum itici geliyor

Soru

Merhaba sevgilim öpüşmeyi bilmediği halde öpüşmeye çok meraklı şapır şupur çok iyi öpüşüyorum sanıp saçma hareketler yapıyor. kaç defa dedim itici oluyorsun diye hala seks sırasında kendini kaptırıyor. vajina yalar gibi şeyler yapıyor, dudaklarımı kaçırınca kızıyor odaklanamıyorum diyor. gerçi ben öpüşmeyi de pek sevmiyorum fazla ıslak olunca hiç cazip gelmiyor. bunlar bir yana öpüşmeden fantazi yada seks olmaz mı ? öpüşme ilişki için şart mı ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  anlaşamadığınız uyum sağlayamadığınız kişlerle ne diye ısrarla devam etmeye çalışıyorsunuz. aşk sevgi evlilik cinsellik bir hayatı paylaşmak tüm bunlar uyum meselesi. uyum yoksa zorla varmış gibi yapıp niye kendinize işkence ediyorsunuz. kafanızın uyuşmadığı kişiyle hala ne işiniz var. elinde sonunda tahammül sınırınızı aşacak, illa niye patlayana kadar bekliyorsunuz ? kimseye atrılın tavsiyesi vermiyorum, aksine mutlu olmak için doğru uyumlu olduğunuz doğru insanı bulun diyorum.

  • 2

   Aynen sanki erkek bitti başkasıyla olun zaten hoşunuza gitmiyormuş

 2. 5

  Öpüşmek tabikide ilişki için bi tutkudur libidoyu yükseltir 😊😊

 3. 1

  Bence sevgilinizin öpüşmeyi bilmemesi de sevmemenizde etkili olabilir. Bir de bilen biriyle deneyin bakalım hala iğrenç mi geliyor. Uyum yoksa ve istemediğiniz halde ısrar ediyorsa sıkıntı. Uyumu yakalamak zorundasınız.

 4. 6

  cinsellikte kurallar yoktur, illa o olacak bu olacak diye dayatmalar yoktur. karşılıklı uyum vardır. siz anal seviyor partnerinizde istiyorsa yaparsınız geçer, ama birisi istemiyorsa uyum sorunu vardır o ilişki heyecanını kaybeder. öpüşmekte aynı şekilde, her iki kişininde istiyor beklentileri karşılayacak şekilde yapıyor olması gerekir yoksa işkence halini alır ve bu ilişki ne yazık bitmeye mahkumdur.

 5. 2

  iki taraf hemfikir olursa şart olmaz tek taraflı olunca biraz sıkıntı

 6. 2

  bu iş bilmekle değil de içinden gelmekle olur diye düşünüyorum ama emin de olamadım.

Bir cevap bırakın