sevgilimin penisi kalkıyor

Soru

ortak arkadaşlarımızın vasıtasıyla yeni tanışmış olduğum erkek arkadaşımla dün üçünkü kez buluştuk sevgilim önce sohbet muhabbet derken zaman ilerledi iş yerine dönmek için kalktığımda sevgilimde beni uğurlamak için kalktığında penisi o kadar kabarmış ki sormayın aramızda cinsel konuşmaya dair hiç bir şey geçmedi ama erkeklerde böyle olması nor mal mi

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  Erkek arkadaşın çadırı kurmuş sana karşı

 2. 3

  adam cinsel açlık mı çekiciyor mu ne artık kendi kendine tatmin etmekten sıkılmış olabilir

 3. 6

  Evet normal olabilir. İlla ereksiyon hali, cinsel konular ya da düşüncelerden kaynaklanacak diye bir kesinlik yoktur. İnsanlar farklı zaman zarflarında erekte olabilirler. Otobüste gidersiniz, çok sıcak olur, çok soğuk olur, korkarsınız, mutlu olursunuz vs. gibi durumlarda bu şikayeti çok duydum. Psikolojik olarak bir sebebe bağlanan bir ruh hali ve onun fiziksel yansıması olabilir. Şöyle bir örnekle noktalandıralım. Bazı insanlar cinsel ilişki sırasında sadist bazıları mazoşist olabilir. İki zıt kutuplu olay kişilerin orgazm olmasında ortak amaca hizmet edebilir. Sizin olayınızda da sadece cinselliğe bağlı bir ereksiyon olmayabilir.

 4. 4

  merhaba, farklı bakış açıları ve sebepleri olsa da erkekler cinsel olarak güçlü ve istekli yaratılmışlardır. doğası gereği her şeyden etkilenir cinsel olarak uyarılırlar. yani dediğiniz gibi hiç bir şey konuşmadık deseniz de karşıdaki kişi hedef bir kadın olduğu için ereksiyon olması normal. üstelik tam tersi ereksiyon olmuyorsa sorun vardır demek lazım. hiç öyle olur, böyle olur, havadan sudan nemden olur demeye gerek yok, kişi size karşı gayet olumlu bakıyor ve sizden etkileniyor, bu kadar basit söylenebilir. belki bu kişi cinsel yönden herkese göre biraz daha güçlü olabilir. bu sizin için kötü yada aşağılanmanıza sebep olabilecek bir durum değil, aksine iyi bir durum çünkü arzulanıyor ve beğeniliyorsunuz, genel olarak başarılı, ideal birisiniz demektir. birde kimi erkekler biraz daha ereksiyon durumunu gizler fark edilmesin diye dikkatli olurlar. kimi erkekler ise aklına böyle bir durum gelmez. kullandıkları iç çamaşırı da penis duruş konumunu etkiler ereksiyonda olmasa da öyleymiş gibi görünebilir. kısaca bunları takmayın, normaldir. siz kişiliğine nasıl bir insan olduğuna önem verin, size uyuyor mu ona bakın.

 5. 4

  oğlan seni beğenmiş seninle ilgili seks fantazi hayalleri kuruyor erkek dediğin cinsel isteğini belli etmeli

 6. 4

  Ayni ben durdugm yerde sular seller oluyor demirlesiyor ,)

Bir cevap bırakın