boşalmadan sperm gelmesi

Soru

sevgilimle bir yere gittiğimizde bile karışı karşıya konuşurken çok etkileniyorum, bazen otobüste yan yana giderken, hatta bazen telefonda bile konuşurken oluyor. önce penisim sertleşiyor kazık gibi oluyor sızlamaya başlıyor birkaç dk sonra idrar yapar gibi hissediyorum kaygan sıvı geliyor. bi kere internetten birine sordum erkeklerin yüz karasısın, kızla konuşurken boşalanı da ilk defa görüyorum dedi moralimi bozdu aylarca bu kafama takıldı. ama bu boşalma değil başka bir şey. mesela mast yapıyorum o zaman 5 dk da falan boşalıyorum hem boşalma hissi başka oluyor. nasıl bir sorun bu anlamadım. 19 yaşındayım doktora gitmeye çok utanıyorum. ne yapabilirim ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    illa boşlama olması için mast yapman gerekmiyor. yoğun şekilde tahrik olur uyarılırsan hiç dokunmadan bile boşalırsın ve de boşalma aynen bu şekilde sığ şekilde olur. sebebi kesin budur demek imkansız. bunun için kesinlikle uzmana gitmelisin. tetkik yapılsın sebebi araştırılsın. yoksa internetten sorun şu, sen bunu yap düzelecek tavsiyeleri ile daha çok zarar görürsün.

  2. 4

    yaşadığın şey gayet normal genç arkadaşım. bu bahsettiğin olay boşalma değil halk arasında zevk suyu denilen ve tahrik olmandan dolayı vücudun istemsizce salgıladığı bir sıvıdır. korkacak ya da kafana takacak bir durum değildir. rahat olabilirsin…

Bir cevap bırakın