sevgilimi cinsellik olmadan nasıl mutlu ederim

Soru

merhaba, sevgilimle aramızda yaş farkı var, o benden 10 yaş daha genç, daha doğrusu biz ikinci baharımızı yaşıyoruz. mutlu bir evlilik yapma niyetimiz var, ancak bu konuda beni endişelendiren bir mesele var. diyabet hastasıyım dolayısı ile ereksiyon yani peniste tam sertleşme olmuyor, bazen ilişkiye girecek kadar oluyor ama çoğu zaman yetersiz kalıyor. bu gibi bir durumla karşılaşınca cinsel olarak mutsuzluk oluşur, bende bu olmasın istiyorum. cinsellik olmadan bir şekilde mutlu etmek istiyorum. ancak ne yapabilirim emin değilim. bu konuda yardımcı düşünceleriniz nelerdir ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  bence cinsellikten haz almak için illa ki penisin vajinaya girmesi gerekmiyor. tam birleşme olmasada olur. mesela sürtünme, dokunma, okşama, yalama, titreşimli cinsel oyncaklar falan derken değişik yöntemler kullanılabilir. diyelim ki illaki vajina içinde doluluk isteniyorsa o zaman güzel kaliteli bir dildo alabilirsiniz. dildoyu kullanırken vajinayı okşayarak kadının fazlası ile tatmin olması sağlanabilir. benim aklıma gelen bunlar tabi siz bu mantıkla düşünerek daha çeşitlendirebilirsiniz.

 2. 5

  bu konuda @civciv dedikleri güzel, bende sertleşme için size penis kalkası önerebilirim. hatta penis pompasi ve penis halkasını bir arada kullanın. penis halkasını pompanın üzerine takın, pompayı penise geçirip vakumlayın. tam kalkıp güçlü ereksiyon olunca pompayı çıkarmadan üstünden penis halkasını direk penis köküne geçirin sonra pompayı çıkarın. bu sayede kanın geri kaçmasını penisin inmesini önlersiniz. bu şekilde çok uzatmadan 15-20 dk seks yapın bitirin ve penis lastiğini çıkarın. çok üzün süre kullanmak penise zarar verebilir. bu yöntemde denenmiş çok işe yarıyor.

 3. 6

  cinsellik deyince biz cinsel organların temasını anlıyoruz, buda fazlaca yanılmamıza ve cinsel hayatta mutsuz olmamıza sebep oluyor. üstelik siz hiç bir çözüm aramadan sorunu kabullenmişsiniz. doktora gidebilir, ilaç kullanabilir, cinsel haplardan ürünlerden destek alabilir, cinsel oyunlaklar kullanabilir, uygun fantaziler ile çözüm aranabilir. detaylı şekilde çözüm arayın, hiç bir şey fayda vermezse o zaman penis ve vajina teması dışında alternatif uyarım tekniklerini deneyebilirsiniz.

 4. 7

  opüşün sevişin okşayın yalayın elle tatmin gibi seçenekler değerlendirilebilir. görsel teşhire erotizme dayalı fantaziler tercih edilebilir. dildo, vibratör, realistik penis gibi oyuncaklarda kullanılabilir. @erotic-girl dediği gibi onu rahatlatmak orgazm olmasını sağlamak için illa penisi vajinaya sokmanız gerekmiyor. farklı uyarım tekniklerini deneyin. ereksiyon için cinsel haplar kullanmayı deneyebilirsiniz, buda bir altenatif.

 5. 2

  @civciv adli kullanici gayet düzgün söylemis vajina icin titresim oyuncaklari var ilk olarak ön sevisme yapin arkasinda parmak ve oyuncak yardimiyla esinizi bosaltin bu gayet olasi bir durum sonucta esinizi mutlu etmek en kilit noktasi 🙂

Bir cevap bırakın