sevgilime çok kötü davrandım kötü şeyler söyledim pişmanım

Soru

merhaba, ilk defa böyle bir siteye birşey yazıyorum. iş yerinde yaşadığım sorunlardan dolayı gergindim sonra evde biraz alkol aldım, tabi ipin ucu kaçmış sanırım. sevgilim aradı sesi kötü geliyor dedi, beni görmeye gelmiş. o ara işte bilmiyorum neden, sanırım benim gergin sinirli olmamdan dolayı sevgilimle de tartışma yaşadık. o ara benim ağzımdan hiç olmadık sözler çıktı, şimdi bile düşününce keşke daha çok içip sızıp kalsaymışım diyorum. arıyorum 3 gündür telefonu kapalı, iş çıkışı yanına gittim yanıma yaklaşma bağırırım rezil olursun konuşmak istemiyorum dedi kestirip attı. tekrar gitmeye yüzüm yok. çok kötü yaptım ya off hay dilim kopaydı. gerçekten ama gerçekten çok pişman oldum dediklerime, ne yapmam lazım onun gönlünü almak istiyorum, çiçek alsam hediye alsam, ne bileyim gönlünü almak için bir şeyler söyleyin bir yol gösterin ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    sanırım epey kötü şeyler söylemişsiniz ki bu dedikleriniz onu epey kırmış ve incitmiş. testiyi kırdıktan sonra kollamanın keşke demenin anlamı yok. bunu baştan yapmamak lazım. ne kadar yapıştırsanızda eskisi gibi olmaz sağlam tutmaz. olur bir şekilde gönlünü alır barışırsınız ama artık ilişkiniz çok hassas narin olur sürekli kollamanız alttan almanız gerekir, en ufak darbede kırılmaya meyilli olur. bazen dediklerimizin sonuçlarını hesap etmeden konuşmanın bedeli işte böyle ağır oluyor. şu aşmada bence ona biraz zaman verin, kızgınlığı soğusun, siniri yatışsın. daha sonra alın bir çiçek gidin özür dileyin, eşşeğin tekiyim ben düşünmeden anırdım affet ne olur çok pişmanım deyin, kadınlar af dileyen bir erkeğe bir şans daha verme konusunda daha cömert olurlar. ne dediniz bilmiyorum ama şansınızı deneyin artık.

  2. 3

    sizi bir arada tutan bağlar kopmuş bu saaten sonra barışmanız zor, yenilir yutulur cinsten şeyler söylemediyseniz vay halinize bunları sindiremeyebilir, sürekli aklında söyledikleriniz olabilir. sizden tamamen sopumuş nefret ediyor olabilir. bilinmez lakin siz ad dilemeye çalışın, bu konuda ısrarcı olun pişman olduğunuzu ona gösterin. özellikle söylediklerinizin çok yersiz ve düşüncesiz olduğunu belirtin. ona değerli olduğunu kıymet verdiğinizi gösterin. lakin işiniz gerçekten zor.

  3. 1

    çok kötü olmuş, bende bir keresinde sevgilime kavgada riyakarsın dedim çok bozuldu, 1 ay görüşmedi benimle. sonralarıda her seferinde bana laf soktu durdu. bilmiyorum bazı sözler kavganın şiddeti geçince unutuluyor galiba, ama kötü bir söz edince galiba akılda kalıyor. aslında onu en iyi tanıyan sen olduğun için nasıl özür dilenir yolunu sen bilmen lazım. herkesin bir yumuşak noktası vardır, bunu o kişiyi tanıyanlar bilir sende o yoldan gitmelisin.

Bir cevap bırakın