sevgilime cinsellik istediğimi nasıl söylemeliyim

Soru

direk söyle geç diyeceksiniz ama bizim öncemizde cinsellik yok haliyle ben hadi seks yapalım dersem birde ters teperse öyle ben çok azgınmışım gibi görünmek rezil olup utanmak istemem. ne bileyim öyle yollu kızlar gibi o istemeden hadi yapalım demek garibime gidiyor. dolaylı yoldan söylesem yada birşey söylemek yerine yanaşsam hareketlerle belli etsem ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  bu sorunun doğru bir cevabı yok. dolayısı ile izlemeniz gereken yolu kendi partnerinizle olan diyaloğunuz çerçevesinde belirlemelisiniz. bazen sözler gerekir, bazen dolaylı imalar, bazen hareketler ile isteğinizi belirtebilirsiniz. böyle yapmanız lazım diye bir kural yok. ancak şunu belirtebiliriz, rahatsız olduğunuz çekindiğiniz bir şey varsa bu konuda muhtemelen yanlış yapıyorsunuz bu sebeple huzursuz oluyorsunuz, bu durumda bu yoldan gitmeyin, bu bir işarettir. hangi yöntem size daha cazip geliyorsa içiniz rahat ediyorsa o yoldan gitmeyi tercih edin.

 2. 1

  bi anda söylenecek bişey değil alıştıra alıştıra bazı şeyleri söylemek çok daha sağlıklı olur. mesela gece mesajlaştığınızda erotik bi gönderi görüp ona göndererek tepkisini ölçebilirsiniz böyle zamanla oda size erotik şeyler göndereceğini cinsel konular konuşacağı yüksek ihtimaller arasında. zamanla sexting konuşmalarına döndüğünde zaten herşeyi açık bi şekilde konuşursunuz. bu durumda sizin kötü hissetmenize sebeb olmaz ve sevgilinizin ne düşündüğünüde öğrenmiş olursunuz. ona görede nasıl bi tutum içinde olacağınızı anlarsınız.

 3. 2

  sen yaklaşırsan yavaştan o zaten durmaz gelirsi gelir.. sadece o ilerledikçe sen hiç bir şey yapmasan bile olur.. hiç merak etme

 4. 5

  bence söylemek değilde hareketlerle ve yakınlaşma ile belli etmek daha mantıklı. bu arada belki o da bunu istiyor ama senin isteyip istemediğini bilemediği için korkuyor olabilir. bence hareketlerinle istekli olduğunu belli edersen o da emin olup adım atacaktır.

 5. 3

  yakınlasarak ne istedigini belli et bence devamını getirir heralde

 6. 5

  hep bu kendi olamama ve derin sorgulamalar yüzünden bir sürü güzel ve hassas insan sorunlar yaşıyor. bence içinizden geldiği gibi davranın

Bir cevap bırakın