sevgilim vajina klitoris popo deliği nereyi bulursa yalıyor

Soru

sürekli bu kadar yapma temiz olmayabilir belki bişi kalmıştır bir hastalık falan olur diyorum dinlemiyor. yalama fetişti benimde çok hoşuma gidiyor yalarken aklım başımdan gidiyor ama bir hastalık bulaşacak diye korkuyorum. öncesinde defalarca yıkayıp iyice temizliyorum. bi keresinde kolonya sürdüm güzel koksun diye kızdı sürme tadı çok iğrenç dedi. hem iyi temizleyen hijyen sağlayan hem de hoş koksun diye ne kullanabilirim. birde son olarak bu şekilde sevgilimin hastalık kapma tehlikesi varmı ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  Fekal oral yolla bulaşan hastalıklara yakalanma riski var. Sadece fekal oral yolla bulaşan değil diğer birtakım virüslerin de bulaşmasına yol açabilir.

 2. 5

  Vajinanıza kesinlikle kolonya, şampuan vs ürünleri sürmeyin. Bu ürünler ph dengesini bozar ve daha savunmasız hale getirir. Gratis vb yerlerde vajina için şampuanlar oluyor, onu kullanabilirsiniz. Eğer tek eşli iseniz korkmayın. Hoşunuza da gidiyorsa yalasın sevgiliniz. Ayrıca perineum denilen bölge de kadınlara zevk veriyor. Vajina ile rektum arasında kalan bölge. Tek bir yere fetiş olup odaklanmaktansa her yerin öpülüp yalanması daha iyi sizin için de.

 3. 2

  Popo deliğini yalamak gerçekten çok zevkli. Vajina sıvılarını bırakınca ben rahatsız oluyorum. Fakat popo deliğini dilinle açmanın zevki muazzam. Rahat ol tadını çıkar. Zevkli değilse onun için zaten yapmaz ya da kısa tutar. Hastalık kapma riski içerden yok mikrop olsa önce seni hasta eder.

 4. 3

  Hastalık riski illaki var. Ama olurmu olmazmi orasi belli olmaz. Ayrıca yalanma hissi cok başka anın tadını çıkar. Temizliği ihmal etme

 5. 8

  off off çok erotik…temizlik robotu gibi herif… düşününce bile tahrik oldum sulandım 😛

 6. 4

  Bende öyle şeyler yaptım zevki başka onun ve kadınıda çok zevke getiriyor bırak tadını çıkarsın sende tabi

 7. 3

  Eğer çok istiyorsa sağlık kontrollerinizi yapın bir problem yoksa bence zevke odaklanmak en iyisi.

 8. 0

  ne zaman usta ne zaman ya böyle kız bulmak neden bu kadar zor olmak zorundaki

Bir cevap bırakın