sevgilim sevişirken meme uçlarımı ısırıyor zararı olurmu

Soru

ben 22 yaşındayım, bayan sevgilim benden 2 yaş büyük. ilişkiyi daha çok yönlendiriyor. ön sevişmede oral yaparken göğüs uçlarımıda sıkıyor buda hoşuma gidiyor, sonra uçlarını ısırıp yalıyor bu şekilde uyarılıyorum nerdeyse boşalacak gibi oluyorum. üste çıkıp zıplarkende uçlarını tutuyor boşalmam yaklaşınca çok fazla sıkıp acıtıyor buda dikkatimi dağıtıp boşalmamı geciktiriyor. bildiğiniz beni yönetiyor kontrol ediyor. bunlar bir yana acaba gelecekte bir zararı olurmu diye korkmaya başladım ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  birşey olacağını sanmıyorum, erkeklerde meme ucunun bir fonsiyonu yok. kadınlarda olunca emzirme ile ilgili sıkıntılar oluyormuş ama erkeklerde sanırım birşey olmaz diye düşünüyorum.

 2. 3

  hanımefendiler belirtmek istiyorum ki erkek memesi volume düğmesi gibi sağa sola kıvrılması, yalanılması, ısırılması durumunda er kişiye belli bir seviyeye kadar zevk verir sonra da tersine acıyan bir organdır. mümkün olduğunca ilginizi başka erkek bölgelerine yönlendirin örneğin penisi yalamaya okşamaya

  • 5

   Oral yaparken dişini değdiren var. Herkes beceremiyor yalamasını.

 3. 2

  ısırıp koparmıyorsa sorun yok 🙂 anlamıyorum nasıl saçma garip cinsel alışkanlıklar kazanıyorsunuz. nerden çıkıyor bu değişik şeyler. normal cinselliğe ne oldu ? neyse siz devam edin bir sorun olursa gelir buraya yazarsınız bizde bilgileniriz.

Bir cevap bırakın