sevgilim mememi emdi çok zevk aldım

Soru

birkaç kere denedik önce masaj yaptı sonra sevgilim mememi emdi çok zevk aldım. peşine ertesi gün memelerimde ağrı ve uçlarında sızlama oldu. sevgilim sıcaktan olmuştur dedi. tekrar yapmak istiyorum ama biraz çekiniyorum bir şey olur mu ? sevgilimin mememi emmesinde sakınca var mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 0

    bu gibi fantaziler belki ilk etapta ilk yaşanınca zevkliymiş gibi gelebilir. ancak yapılmaması gerek eylemlerdendir. eme uçlarını uyarmak sakıncalıdır. meme uçlarının uyarılması vücutta bazı gebelik hormonlarını tetikleyebilir. çünkü bebek emzirme dönemine kadar uykuda olan bu hücreler emzirme işlemi sonrasında hızla aktifleşerek süt üretimine başlarlar. tabi gebelik döneminde pek çok farklı hormonda aktifleştiği için sistem tam olarak çalışacak yapıdadır. gebelik dönemi dışında göğüs uçlarını emme sonucu eksik bir işlev başlatılır, göğüs uçları acımaya meme içinde ağrı olmaya başlar, meme ucundaki keseciklerden süt benzeri akıntı gelir, süt değildir çünkü diğer ebelik hormonları aktif olmamış ve vücut bozuk bir sistemle çalışıyordur. imalat yapan bir makineye ham madde koymadan çalıştırmaya benzetebilirsiniz bu durumu. bu şekilde olunca vücudun dengesi düzeni bozulur, bu sefer gerçek gebelik dönemi gelince süt üretim ve emzirme sorunları yaşanmaya başlar. anlayacağınız erkeklerin bu hoşuna gidiyor ancak bilinçsizce kadınlara zarar veriyorlar. bu konuda doğru bilgilenin ve bu tip eylemlerden uzak durun.

  2. 0

    sifir araba alındıgında ilk 1000 km için sert gazlama, sert frenleme yapmayın diye uyarırlar. çünkü metaller yeni olduğu için birbirine alışma süreci olduğundan dikkat edilmesi yönünde uyarır araç sahibini. işte bizlerde böyleyiz. lakin işin ucunu çok kaçırıp birgün anne olacağını unutma sakın. yani eşinle yaşayacağın şeyler içinde pay bırak kendine.

  3. 0

    çok yanlış şeyler. belli ki bu konularda cahilsiniz bilginiz yok. körü körüne saçma şeyler yapıyorsunuz. bir an önce cinsel eylemelrden vaz geçin. yoksa böyle emmekle falan kalmaz cinsel ilişkiye döner bu mesele, hatta hata üstüne hata yaparsınız, bakirelik gider, gittiği ile kalsa üstüne birde gebelik olur, cahilce oynaşmak nasıl oluyor görürsünüz. azıcık bu şehvetinize hakim olun. ki erim bey zaten neden yapılmaması gerektiğini anlatmış aynı şeyleri tekrar etmeye gerek yok. benim tavsiyem cinsel eylemelden kaçınmanız yönünde. sabırlı olun evlenince yaparsınız.

Bir cevap bırakın