sevgilim beni parmaklamayı seviyor

Soru

sevgilimle cinsel hayatımız iyi, bir birimizden memnunuz, ancak bir hareketi beni sinir ediyor.  eliyle oynuyor popomu vajinamı parmaklıyor ara ara üstten yalıyor sonunca çok zevk alıp orgazm olmaya başlıyorum, tam o an azaltacağına daha sert parmaklamaya zorlamaya başlıyor. orgazm anında kitleniyorum elini tutmaya çalışıyorum ısrarla zorluyor, o anki orgazmı tatlı tatlı rahat rahat yaşatmıyor ban kıvrandırıyor resmen. sonra pis pis gülüyor. yapma çok hassas oluyor diyorum tamam tamam kızma bi dahakine yapmam diyor. diğer sefer yine aynı, ne oluyorsa ben tam o argazm anına  gelince onunda gaddarlığı tutuyor sanki ? onu bu hareketinden nasıl vazgeçirebilirim ? malum tam orgazm anı artık aşırı hassaslaşıyor, her saniye yaşadığım uyarım vücudumda 10 kat refleks tepki ile karşılık buluyor.

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    ay evet ya aynen dediklerine katılıyorum, bak tam orgazm anı geliyor bir anda gaddarlaşıyor daha pis yapıyor. vajina hassas olduğu için çok fena oluyor bildiğin insanı titretiyor dayanamıyorsun. erkelerin huyu galiba bu. ciddi şekilde tahdit etmen lazım, bi daha yaparsan ilişki falan bitmiştir, kendine başaksını bulursun, çok ciddiyim her şey biter demen lazım. öyle korkacak ki ciddi alıp yapmayacak. gerekirse bi ayrıl bir süre ara ver korkutma maksatlı akıllansın.

  2. 4

    öyle yaparken onun elini kolunu tutun ya da onun hoşlanmayacağı bir şey yapın. böylece hoşlanmayacağınız hareketlerin farkına varacaktır.

Bir cevap bırakın