sevgilimin mahremine dokundum senin niyetin bozuk dedi

Soru

ben bi aptallık yaptım, sevgilime sarılırken elimi çamaşırına soktum vajinasına elledim. o kadar çok kızdı ki toparlanıp gitti kaç gündür arıyorum açmıyor engelledi beni. arkadaşımın telefonundan aradım senin niyetin bozuk bir daha görüşmek istemiyorum deyip kestirdi. ne yapabilirim onu kazanmak için, bu kadar niye kızdı, daha önce göğüslerine ellemiştim kızmamıştı ? tekrar nasıl barışabilirim ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 6

  İzinsiz bunu asla yapmamaliydin. Belliki o sandigin kızlardan biri degil o yüzden işin zor

 2. 3

  çok ama çok yanlış bir hareket. zaten niyetinizin bozuk olduğunu görüşmek istemediğini söylemiş kalıcı şekilde size olan güveni bitmiş tükenmiş. anladığım kadarıyla çok kararlı davranıyor muhtemelen bir daha size dönmeyecek. hatanız onu kaybetmenize sebep olmuş. bu durumu elim çarpti şaka yaptım niyetim bu değildi falan diye kıvırma başka şekilde yorumlama ihtimalinizde pek yok. dolayısı ile artık bu noktadan sonra siz ne deseniz onu ikna etmek için fayda vermeyecektir.

 3. 3

  yani kız haklı başka birşey demiyorum sarılırken iç çamaşırının içine elini sokup vajinasını dokunmak nedir kız o an sana masumane şekilde sarılıyor sende fırsat bu fırsat kaçırmayayım mı dedin ne yaptın öyle… şimdi kız tamamen kaçtı

 4. 3

  Tamamen yanlış hareket eğer opusme gibi bir durum yok ise ters tepki ile karşılaşılır ki bu oluşmuş. Kuşu tutup kesmeye kalkmissiniz eee o kuş size o an yem olmaya değil sevilmeye gelmisse kacar gitmiş bitmiş o is. Simdi baska birisi gelir o kuşu once sever sonra diker bu boyledir

 5. 2

  Kardeşim sen direk dalmışsın.. Karşındakinin hal ve hareketlerine göre davranman lazım.. Böyle şeylerden hoşlanmıyorsa yapmayacaktın.. Ama bazıları vardır bunu yapsan daha çok hoşuna gider.. Yani akıllı olmak lazım.. Dönüşü zor artık.. Geçmiş olsun..

 6. 0

  neticede nikahlı karın değil. her kuşun eti yenmez. ah bazı erkekler sevgiliyken direkt mevzuya giriyor ve kuşu kafesten kaçırıyor.

Bir cevap bırakın