erkek sevgilim ikinci defa seks yapmak istemiyor

Soru

Merhaba herkese. Sevgilimle 5 yıldır birlikteyiz, benden 11 yaş büyük. Mutlu bi ilişkimiz var ama ikinciyi istemiyor. Bense orgazm olunca daha çok deliriyorum. 20-25 dakika sürüyor ilişkimiz (daha fazla da oluyor ama genellikle bu süre) ve mükemmel geçiyor her anı.. Bu yüzden ikincisi hemen olsun diye zorlamıyorum tabi ki hem süre kısa değil dolu dolu geçiyor hem de onun bir fizyolojisi var sonuçta. Mekanizmamız aynı değil.
Ancak birkaç saat geçse dahi durum değişmiyor. İlişkiden sonra o sevgi dolu adam geliyor ve bu durum beni çıldırtıyor. Çünkü o anlarda ben tam tersi, vahşi hissediyorum. İkincilerin %99’u hep benim çabalarımla oldu. Ya anal konusuyla ya kalçamı yapıştırmakla vs. En son ona da izin vermedi, son raddeye geldim. Bu durumdan çok sıkıldım. Zaten ikinciyi birkaç aydan fazla süredir yapmamıştık bile belki daha da fazla… Yapım bu şekilde ikinciyi istemiyorum bir tane yetiyor diyor ama durum tam tersi olsaydı ben ona onun yaptığı gibi kendimi mi kapatacaktım? Hayır. Erkeklerin yapısı maalesef bizdeki gibi sınırsız değil keşke daha güçlü yaratılsaydınız.
Olgun beyinli erkekler yazarsa sevinirim. Bunun bir çözümü olabilir mi, benzer durumlar yaşayanlar var mı?

Cevaplar ( 9 )

 1. 8

  merhaba, buradan bakınca ilişki mutluluktan çok biraz cinsel tatmin üzerine kurulu gibi görünüyor yazıklarınızdan. tamam deseniz ki adam yapmıyor olmuyor beni doyurmuyor ne yapayım size hak verirdim. ki dediğiniz sürelerde kısa değil bir insan için gayet yeterli doyurucu bir süre olmalı. bünye olarak tatmin olmayı başarıp kendinizi dengelemelisiniz. her kimde olsa kadın erkek fark etmez bu kadar ısrarcı bir cinsel talep olunca mutlaka ilişkilerde zedelenme ve çatlaklar artarak yıkıcı sonuçlar getirir. hangi erkek olursa olsun bir dönem yoğun bir tempo gösterir ama sonrasında mutlaka yorulma olur. aslında biraz sizin tatmin olma konusunda cinsel oyunlara ihtiyacınız var. cinselliğiniz daha çok sok-çıkar gibi eylemle geçiyor sanki. bazı erkekler de partnerini mutlu etmeyi bilmez. tüm yapabileceklerini yeteneklerini kullanmaz ve bir saat seks yapsa da sonunda bayan mutlu olmaz. sizin ilişkinizde belki bu tip bir eksiklikte olabilir. yani erkek yayın yapabiliyor olabilir, ama doğru frekansı tutturup kadına hitap edemiyorsa boşuna yayın sürdürüyor demektir. cinsel eylemde gelişim yeni yöntemler ve partnerini anlayıp hissetmek önemli. erkek için süreyi doğru kullanmak, kadının yapacağı yeniliklerle ilişkiyi hareketlendirmek, tatmine dayalı tekniklerle birbirini doyurucu şekilde tatmin etmek faydalı bir yol olacaktır. bu noktada seks yaptığını düşünen ama gerçekte başarısız olan erkek mi, yoksa kadın bu sekse tam uyum gösteremiyor mu birde buna bakmak lazım.

  • 4

   Sorumun cevabı bir cümlede var sadece, o da cevap değil kişisel görüş. Her ayrıntısıyla ilişkimin nasıl olduğunu veya seks hayatımı anlatacak değilim öneriler yapmışsınız. :)) Zaten cümle önyargılı bir kurguyla başlamış. :))) Fantezi açısından bir sorun yok, birbirimizin sapığıyız, aşırı şanslıyım, en az 2 orgazm oluyorum, o da mutlu ama ne zaman ikinci mevzusu açılsa set örüyor. Bence bu anormal. Birkaç haftada bir gün ikincisi olmalı en azından. Bu da bir renk… Yine de kelimeleriniz için merci.

  • 2

   merhaba, elbette teknik bir analiz yapma imkanımız yok, kişi ne kadar bilgi yazdıysa bizde bunun etrafında düşüncelerle yorumlamaya çalışıyoruz. profilde de yazdığım gibi “yazılarım tavsiye değil, kişisel yorumdan ibarettir…” geri bildiriminiz için teşekkürler.

 2. 5

  işte ilişkiyi yöneten öz güvenli bir kadın daha, tebrikler beklentilerinizi cesaretle dile getirdiğiniz için.

 3. 3

  arkadaş muhtemelen trol her sevişmede 2 kere orgazm olan hala yetmiyor yetmiyor diyen kız hiç görmedim ben varsada yanlış siteye yazmış guinness rekorlar kitabı sitesine yazaymış iyiymiş 😛

  • 4

   Cinsel hayatının berbat olduğunu veya hiç libidolu bir kadına denk gelmediğini (ki çok) bu denli belli etmeseydin keşke.. Ama rekorlar kitabı konusunda bildin. :)) Kesinlikle dünya sıralamasına girerim. Ama salt seks değil, kalite her zaman devrede.. Her erkeğe denk gelemez benim gibiler.

 4. 2

  Erkek sevgilim başlangıç güzelmiş 🙂 Sen 2-3 istiyorsun o yapmıyorsa valla ne diyelim. yemeğin üzerine çay içmeyen erkekler gibi, keşke 1 le bitirmeyen kızlar bize de denk gelseydi sayınız artar umarım.

  • 3

   Başlığı “Adamım İkinciyi İstemiyor” diye koymuştum ama admin kendince düzenlemiş, güya. 🙂 Umarım denk gelir.

Bir cevap bırakın