sevgilim içime boşaldı ertesi gün hapı içtim

Soru

Sevgilimle İlişkiye Girdik İçime Boşaldı Sabah Erken Saatte Ella Ertesi Gün Hapı İçtim Ama 14 15 gün oldu Regl Adet Dönemim Gecikti Sizce Hamile Kalmismiyimdir ve Tarlusal Adet Söktürücü İcebilirmiyim? Lütfen Bekliyorum Yorumlarinizi

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  Hemen hamile kalınmıyor öyle, birşey olmaz bence tribe sokma kendini

 2. 2

  merhaba, insan anatomisi ve hamile kalmak için gerekli şartlar belli. ancak bu konuda internetten hiç kimse kesin konuşamaz. tahmini oranla yüzde 60 hamile kalabilir yada yüzde 40 ihtimal kalmayabilirsiniz. daha net bilgi almak için doktora gitmeniz ve önereceği testleri yaptırmanız sonucunda doktor biraz daha net bir bilgi verebilecektir.

 3. 2

  keşke ciddi şekilde korunsaydınız içeriye boşalma olunca risk yüksek oluyor. bir süre gebelikten korunmak için hap kullanmanız gerekebilir. olmadı doktorada gidebilirsiniz.

 4. 2

  Çok şükür hamile değilim o kişiyle zaten bidaha görüşmedim regl oldum bittim çok şükür doktorumlada görüştüm konuştum oda ella hapından kaynaklanmış gecikmesi dedi çok şükür 🤲

  • 2

   sıkıntılı dönem geçmiş olsun, dileriz ki bir daha böyle tatsızlıklara maruz kalmayın, geri bildirim için tşkler, aynı duruma düşenlere cevabınız yardımcı olabilir.

Bir cevap bırakın