yeni sevgilime anal sex yaşadığımı itiraf etmesem olurmu

Soru

geçmişte bir takım hatalı ilişkiler yaşadım fazlasıyla bunların pişmanlığını yaşıyorum. hayatıma yeni bir sünger çekiyorum keşke herşeye sil baştan başlayabilsem, tekrar bu hataları asla yapmazdım. geçmişteki sevgilimle onun ısrarları sonucu birkaç defa anal ilişki yaşadım. şimdi yeni birisi var hayatımda onunla çok saygılı seviyeli bir ilişkimiz var. artık onunla evlenmeyi düşünüyorum. geçmişimdeki yaşadıklarımdan bahsetmek onun canınız sıkmak istemiyorum. sürekli bu küçük pürüz aklında kalsın her sorunda öne çıkmasın diye geçmişimle ilgili hiç bir şey söylemeyeceğim. bir yandan pişmanlıklarımdan dolayı söyle kurtul diyor ? gelecekte kendimi suçlu hisseder miyim ? söylesem mi söylemesem mi karmaşadayım, ya sizce ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 2

  Ben olsam söylemem ama için böyle rahat etmiyorsa söylemelisin bence senin kararın bence söyleyince kafasına çok takar düşünüp durur

 2. 5

  Bir kere bunu neden hata olarak görüyorsunuz ilk başta onu bir kendinize cevaplamanız lazım. Böyle içerlenmenizin sebebi ne. Yani anlatmak istediğimi açık sözlülükle yazmak isterim. Hırsızlık mı yaptınız, namussuzluk mu yaptınız. Suçu günahı olmayan bir insanın namusuna mutluluğuna göz mü diktiniz. Canına mı kastettiniz. Düşüncelerinizi bu denli bunaltan bu olmamalı. Başka bir şey var da bunu yazmak mı istemediniz. Yoksa yazmayı mı unuttunuz. Şayet hikaye bundan ibaret ise; bu yaşınıza kadar büyüdüğünüz ve büyütüldüğünüz çevreye göre şu an beyniniz size oyun oynuyor. Bu bahsettiklerinizin hiçbiri hata değil ama hadi diyelim sizin için hata olsun. E tabi ki de hata yapacağız. Ama, bu inanın içerlenmeniz gereken bir hata değil Hanımefendi boşuna üzüyorsunuz kendinizi “Yaşandı ve bitti”. Yine açık sözlü olmak istiyorum müsaadeniz ile. Siz bu anları insanları yaşarken hiç eğlenmediniz mi. Bu insanlar yüzünden belki kalbiniz kırıldı. Belki istemeyerek kalp kırdınız. Ama sadece bir eğlenceden ibaretti. Heeh derseniz ki hayır hiç eğlenmedim. O zaman sorgulamanız gereken şey “bence” neden eğlenmediniz. Bunu sormalısınız kendinize. Tekrar altını çizmek isterim. Eğer hikaye bundan ibaret ise “Beyniniz size oyun oynuyor.” Gelelim şu an ki sevgilinize. Birincisi böyle bir şeyi anlatmanıza gerek yok. Öyle bir mecburiyetiniz de yok. Yanlış anlamayın lütfen ama “O insanı daha henüz tanımıyorsunuz.” ve şu tarz bir soru sormak isterim. Şu an ki sevgiliniz size aynı şeyleri anlatsa siz ne hissederdiniz. Ya da cevabınız ne olurdu. Diyelim ki anlattınız; Ya sizin gibi aynı baskıcı bir çevrede büyüdü ise; Ve bir anlık gaflete kapılıp her şeyi yerle yeksan edip ilişkiyi bozarsa ne olacak. Ve hayatının geri kalanında ne hissedecek. Karşı tarafında hislerini de hesaplamalısınız. Onun bu durumdan ne anlayacağı ve ne hissedeceği de önemli. Ama hikaye bu anlattıklarınızdan ibaret ise siz hiç bir hata yapmadınız. Çok fazla uzatmak istemiyorum. Size mutluluklar diliyorum efendim. Gerçekten mutlu olmaya çalışın. Ve bir nebze de olsa kendinize karşı hayata karşı dünyaya karşı radikal kararlar alıp. Bakış açınızda değişikliklere gitmenizi tavsiye ediyorum. Ortada ne bir hata var. Nede bir yanlış. Bedavaya üzüyorsunuz kendinizi. Tekrar tekrar mutluluklar her şey gönlünüzce olsun efendim.

 3. 3

  Bunu önceki bir deneyimin olarak düşün ve bu şekilde kalsın bence. İleriye yeni ilişkine böyle bir şeyi taşımanın bir anlamı yok. İki taraf için de rahatsızlık ve sürekli mahcubiyet oluşturabilecek bir durum. Sende kalmalı

 4. 2

  gelecekte suyu bulandıracaksa itiraf edecek bir şey yok, pişmansanız dersinizi aldıysanız samimi iseniz hiç birşey söylemeyin, mutlu mesut yaşayın. lakin sözde ise bu pişmanlık yine olmadık işler yaşarsanız o zaman zaten samimi olmasığınız için illaki söylemesinizde gerçek ortya çıkacaktır.

  • 3

   Aynen haklsiiniz siz kadınlar niyeyse saklamayı seviyosunuz sonra ortaya cikinca işler sarpa sarıyor. Bir tanıdık eşi unv iken damindan yaptırmış sevglisine esine dememe evelenne kadar sonra tabi esi gorunce olayın bakirelik olmadini sormuş anlattirmis seks falan gitmis aralarinda herssyden soğumuş

  • 4

   @Murat06 hayatım sende aynı durumu anlatsan sanada söyleme derdim. kadını erkeği yok. insanların genel olarak mutlu olmasını istemişimdir. çoğu zaman sinek küçüktür ama mide bulandırır durumu oluşur. o sebeple her zaman sineği göstermeye gerek yok. bu gibi platformalrda insanların acımasızca yorum yaptığını empati yapmadan yargıladığını görüyorum. biraz kendimiz yaşamış gibi düşünmeliyiz. kimsenin başına tatsız pişman olacağı deneyimler gelmesin diliyorum.

 5. 2

  şu anda birlikte olduğunuz bey sizden anal ilişki isterse, ki isteyecektir, daha önce yapmadım demenizde bir sakınca yok. aranızdaki ilişki cinselliği de kapsıyor da, ki öyle görünüyor, anal ilişki de aslen vajinal ilişki gibi doğaldır. en fazla kendisini daha özel hissetmesini sağlarsınız ama ilişkilerde yalan, dolan, hile, hurda, gizli, saklı olmaması esastır. vajinal ilişkiye girmiş olmanıza rağmen ayrılmayan anal ilişkiye girdiniz diye ayrılcaksa yazıklar olsun.

 6. 3

  bunu söyledikten sonra sevgilinin sana güvenme ihtimali yok ama kendi öğrenirsede ilişkin biter öğrenmeyecekse söyleme

 7. 3

  geçmişte olanları niye unutamıyorum diyorsunuz bunu sorgulayın kendinize önce. geçmiş geçmişte kalmış deyip aynı hataları yapmamak adına ders almak gerekli. başkalarının ne söylediği değil ne düşündüğünüz önemli. ben olsam söylemem çünkü demekki hala unutamadığı bir ilişki yaşamış diyebilir karşı taraf.

Bir cevap bırakın