sevgilim daha önce başkası ile anal seks yapmış mıdır

Soru

dün gece ilk defa sevgilimle anal seks yaptık. daha önce hiç yapmamıştık sadece sütünme yapıyorduk. muhteşem bir zevkti bütün gece tadı damağımda kaldı. sadece ben eğil sevgilimde çok istekliydi yaparken resmen altımda kıvırtıyordu beni çok yükseltti. anlatamam yani çok hoşuma gitti, gerçi daha önce hiç deneyimim yoktu bende ilk gerçek ilişkimi yaşadım. neyse sabah aklıma bir şey takıldı, sevgilim daha önce hiç deneyimim yok, hiç yapmadım sen ilkimsin demişti. şimdi düşünüyorum da sürtünürken yavaş yavaş girdim, penisim çok değil 12 cm falan ama biraz kalın buna rağmen kolayca aldı ve hiç acıyor demedi, üstelik çok istekli çok azgın davranıyordu. hatta sabah canını çok mu yaktım diye sordum yok birazcık acıdı gibi şeyler dedi. ilk yapmasına rağmen bu kadar kolay mı yapılıyor bu iş, rahatça alabildi yani ? acayip huylandım şimdi, başkası ile daha önce yapmış olabilir mi ? ban yalan mı söylüyor acaba yapmadım diye ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 0

    yazdıklarınıza istinaden ve tecrübelerime dayanarak soylemeliyim ki yapmış arkadaşım. yani siz onun ilki değilsiniz. ilk anal ilişki anlattıgınız kadar çok rahat olacak bir durum değildir. anus bölgesindeki duzleşmeden bunu anlamak mümkün. ben bıraktığı dışkısından bile anlarım.

  2. 0

    şimdi bu biraz muallak bir durum evet şüphe edebilirsiniz ama öte yandan gerçekten ilk de olabilir. nasıl bir kerede aldı daha önce hiç yapmadıysa diyebilirsiniz, bazı kişiler daha sık kabızlık gibi sorunlar yaşayabilir bu kişilerde anüste genişleme bollaşma olur. haliyle anal yapamya daha müsait olur. bazı kişilerde sağlık sorunlarından doalyı sıkça kas gevşetici ürünler kullanmış olabilir, bu kişilerde aynı şekilde daha kolay anal yapabilir. deyin ki bunların hiç biri yok belki kız evde parmaklamayı seviyordır, fırça sapı ile anüsünü uyarıp mast yapıyordur bilemeyiz. en doğrusu sizin bu noktada ona inanmanız ve güvenmenizdir. ki zaten yalan söylüyorsa zaman içinde ortya çıkacaktır.

  3. 0

    sevgiline güvenmen lazım, sonuçta o senin için bazı şeylerden feragat etmiş kıymetini bilmeli ona çok tşk etmelisin. siz erkekleri anlamak zor, hep yapsın istiyorsunuz, hemde yaptıktan sonra linçliyorsunuz. madem geçmişinden şüphelerin vardı o zaman bu ilişkiyi hiç yaşamayacaktın. ilişkiyi yaşadıysan bunu çoktan kabul etmişsin demektir. sorgulamak için geç kaldın. bu saaten sonra da olmadık bir şeyler söyleyip onu kaybetme bence.

Bir cevap bırakın